Trwa ładowanie...

Audi TT z tytułem „Connected Car 2014”

Audi TT z tytułem „Connected Car 2014”Źródło: Materiały prasowe
d1wz3ow
d1wz3ow

Audi TT wygrało w klasyfikacji ogólnej konkursu „Connected Car Award” organizowanego przez czasopisma Auto Bild i Computer Bild.

Marka z Ingolstadt zajęła pierwsze miejsca również w kategoriach Nawigacja, Internet i Entertainment. - To dla nas duże wyróżnienia. Za pomocą zaawansowanych technicznie systemów wsparcia, połączonych w sieć systemów infotainment i inteligentnej komunikacji car-to-car tworzymy skomunikowaną rzeczywistość. Usługi Audi connect wydatnie podnoszą bezpieczeństwo, komfort jazdy i wydajność samochodów. Chcemy tworzyć kolejne pionierskie rozwiązania - powiedział prof. dr Ulrich Hackenberg z zarządu Audi AG.

W kategorii Nawigacja „cztery ringi” wygrały możliwością korzystania w pojeździe z map Google Earth i Google Street View oraz szukaniem użytecznych miejsc za pomocą poleceń głosowych. W zestawieniu Internet do zwycięstwa przyczynił się szybki standard transmisji danych LTE, który Audi wprowadziło jako pierwsze w branży motoryzacyjnej. W kategorii Entertainment najwięcej czytelników głosowalo na panel dotykowy MMI touch i Audi virtual cockpit.

d1wz3ow

Wręczenie nagrody „Connected Car Award” odbędzie się podczas styczniowych targów Consumer Electronics Show w Las Vegas.

Źródło: Audi

ll/moto.wp.pl

d1wz3ow
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wz3ow
Więcej tematów