Trwa ładowanie...
d26opaj

Audi na Stadionie Narodowym

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Audi na Stadionie Narodowym
(Materiały prasowe)
d26opaj

Audi zostało partnerem projektu "Zimowy Narodowy" - cyklu zimowych imprez pozwalających na korzystanie zimą ze Stadionu Narodowego w Warszawie.

Akcja zrodziła się z pomysłu jak wykorzystać potencjał obiektu przez 365 dni w roku. W jej ramach powstało m. in. największe w Polsce lodowisko i szereg innych atrakcji - tor do jazdy na rolkach i longboardzie, skatepark czy boiska do badmintona.

- Zdecydowaliśmy się na przyłączenie do projektu, gdyż zimą najłatwiej docenić napęd na cztery koła. Przedstawiamy tu całą gamę aut z napędem quattro, włącznie ze sportowymi wersjami RS. Ci, którzy zdecydują się odwiedzić naszą ekspozycję będą również mogli przetestować samochody z tym napędem - powiedział Wojciech Usak, dyrektor marketingu Audi.

d26opaj

W 2013 r. z taśm produkcyjnych zjechał 5-milionowy egzemplarz quattro. Dzięki temu cztery ringi mają na swoim koncie najwięcej sprzedanych pojazdów z napędem na cztery koła niż jakakolwiek inna marka premium. Obecnie w ofercie producenta znajdują się modele Q7, R8, A4 allroad, A6 allroad oraz wszystkie modele S i RS.

Źródło: Audi

ll/moto.wp.pl

Akumulatory samochodowe w atrakcyjnych cenach. Kliknij i sprawdź oferty!

d26opaj

Podziel się opinią

Share
d26opaj
d26opaj