Trwa ładowanie...
du6v28w

Alfa Romeo w internecie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Alfa Romeo w internecie
(zdjęcie producenta)
du6v28w

Alfa Romeo uruchomiła nowy sklep internetowy dostępny pod adresem www.store.alfaromeo.com. Jest to witryna poświęcona w całości światu Alfy Romeo, po której miłośnicy marki mogą poruszać się w prosty i intuicyjny sposób.

(fot. zdjęcie producenta)

W tym roku obchodzimy stulecie Alfa Romeo, jest to, zatem idealny moment na prezentację witryny internetowej, która przywołuje sportowy i pociągający styl marki. Nowy sklep internetowy oferuje szeroką gamę licencjonowanych produktów oraz upominków, akcesoriów samochodowych i licznych gadżetów.

du6v28w

Prosty interfejs umożliwia intuicyjne poruszanie się po kolejnych sekcjach strony. Obok ilustracji każdego wyrobu znajduje się jego opis i szczegóły techniczne, informujące użytkownika o cechach produktu. Ponadto sklep internetowy Alfy Romeo wzbogacony jest o funkcję serwisów społecznościowych.

W sklepie oferowane też będą ekskluzywne, limitowane serie i specjalnie dedykowane oferty, a jego funkcjonalność zostanie wzbogacona o możliwość głosowania na niektóre artykuły. Serwis dostępny jest w pięciu językach: angielskim, włoskim, niemieckim, hiszpańskim i francuskim.

du6v28w

Podziel się opinią

Share

du6v28w

du6v28w