Trwa ładowanie...
ycipk-35hjze

Alfa Romeo w internecie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Alfa Romeo w internecie
(zdjęcie producenta)
ycipk-35hjze

Alfa Romeo uruchomiła nowy sklep internetowy dostępny pod adresem www.store.alfaromeo.com. Jest to witryna poświęcona w całości światu Alfy Romeo, po której miłośnicy marki mogą poruszać się w prosty i intuicyjny sposób.

(fot. zdjęcie producenta)
Podziel się

W tym roku obchodzimy stulecie Alfa Romeo, jest to, zatem idealny moment na prezentację witryny internetowej, która przywołuje sportowy i pociągający styl marki. Nowy sklep internetowy oferuje szeroką gamę licencjonowanych produktów oraz upominków, akcesoriów samochodowych i licznych gadżetów.

ycipk-35hjze

Prosty interfejs umożliwia intuicyjne poruszanie się po kolejnych sekcjach strony. Obok ilustracji każdego wyrobu znajduje się jego opis i szczegóły techniczne, informujące użytkownika o cechach produktu. Ponadto sklep internetowy Alfy Romeo wzbogacony jest o funkcję serwisów społecznościowych.

W sklepie oferowane też będą ekskluzywne, limitowane serie i specjalnie dedykowane oferty, a jego funkcjonalność zostanie wzbogacona o możliwość głosowania na niektóre artykuły. Serwis dostępny jest w pięciu językach: angielskim, włoskim, niemieckim, hiszpańskim i francuskim.

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-35hjze

ycipk-35hjze
ycipk-35hjze