Warszawski salon Lexusa pochwalił się zdjęciem klientki. Anja Rubik wybrała hybrydowego SUV-a

Pracująca w Stanach Zjednoczonych polska modelka niedawno odwiedziła Warszawę. Po ulicach stolicy jeździła białym, kompaktowym lexusem nx300h.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Celebrytka jeździła topową wersją japońskiego modelu.
Celebrytka jeździła topową wersją japońskiego modelu. (Facebook.com, Fot: Lexus Warszawa-Wola)
WP

Wybór modelki nie dziwi. Jak przystało na celebrytkę z USA, ekologia musiała odgrywać ważną rolę, stąd auto o napędzie hybrydowym. A jak hybryda to Lexus. Kompaktowy SUV to z kolei najmodniejszy samochód ostatnich lat, szczególnie w kolorze białym.

Dla warszawskiego salonu to bez wątpienia spora reklama tego modelu. Przypomnijmy, że Lexus NX – najpopularniejszy model japońskiego producenta w Europie – niedawno przeszedł lifting. Wygląd auta został zmodernizowany, a we wnętrzu pojawił się większy i prostszy w obsłudze system inforozrywki.

WP

Oczywiście Rubik nie kupowała samochodu, a tylko go pożyczyła na czas wizyty w Warszawie. Gdyby jednak NX300h przypadł jej do gustu, musiałaby zostawić w salonie przynajmniej 159 900 zł. Jej egzemplarz kosztował ponad 259 900 zł – była to bowiem wersja F Sport.

Używany przez modelkę lexus ma układ napędowy o łącznej mocy 197 KM przekazywanej na cztery koła. Choć nie jest demonem prędkości – do 100 km/h rozpędza się w 9,2 s – to zwraca uwagę zużyciem paliwa. Według producenta w mieście potrzebuje zaledwie 5,1 l benzyny na każde 100 km.

Polub WP Moto
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP