Trwa ładowanie...
d15izip

Warsaw Motorcycle Show 2019. Największe święto fanów motocykli w Polsce

Zapach skórzanych siedzeń i gumy, błysk chromu i lakieru, poczucie siły i wolności, jakie zawsze wywołują motocykle. Ogromna hala, a w niej nawet tysiąc maszyn, osprzęt, wyposażenie, specjalistyczna odzież i akcesoria, strefa custom i tuning. I to wszystko tuż za granicą Warszawy, 15 minut jazdy od ścisłego centrum.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warsaw Motorcycle Show 2019. Największe święto fanów motocykli w Polsce
(Materiały prasowe, Fot: Adobe Stock)
d15izip

Już 1 marca o 10 rano rozpoczną się największe targi motocyklowe w Polsce - Warsaw Motorcycle Show 2019. To miejsce, w którym nie może zabraknąć nikogo, kto w jakikolwiek sposób związany jest z tą branżą. Dość powiedzieć, że w ubiegłym roku w targach uczestniczyło 170 wystawców i 60 tysięcy odwiedzających.

    Materiały prasowe

To więc najlepsze miejsce by przymierzyć się do swojego przyszłego motocykla, podpatrzenia najnowszych rozwiązań czy poznania innych pasjonatów dwóch kółek. Dla wystawców to okazja na prezentacje przed liczoną w tysiącach publicznością oraz możliwość porównania się z konkurencją. A dla wszystkich – świetna okazja by napawać się pięknem dwukołowych (w większości) maszyn.

d15izip

Premiery, klasyki od największych marek

Tegoroczne targi to trzy dni, których program jest naprawdę imponujący. Premiery zapowiedziały najlepsze światowe marki, w tym Yamaha, BMW, Harley-Davidson, KTM, Triumph, Husqvarna i Kawasaki. Na odwiedzających czekają też spotkania z zawodnikami sportu motorowego i pasjonatami jednośladów.

W planach jest też zlot motocyklowy, prezentacje klubów i stowarzyszeń z całego kraju oraz szkolenia z bezpiecznej jazdy.
Organizatorzy zadbali też o tych, którzy lubują się w starych maszynach – będzie można podziwiać je w strefie retro. To okazja na zapoznanie się z historią polskiej motoryzacji i poznanie motocykli, z których niektóre wyprodukowano ponad sto lat temu.
Strefa mistrzów custom

    Materiały prasowe

Ciekawą propozycją podczas WMS będzie strefa custom, w której zaplanowano Polish Custom Show. To targi branży customowej podczas których odbędą się Mistrzostwa Polski w Budowaniu Motocykli Customowych. Będzie można podziwiać dzieła znanych rynkowych graczy i mniejszych warsztatów. Nie obędzie się też bez wystawy znanych zagranicznych marek oferujących osprzęt motocyklowy, jak Motocycle Storehouse czy Metzeler.

d15izip

Same Mistrzostwa odbędą się już po raz 10-ty. Pula nagród to kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Kula śmierci jak lotnicze akrobacje

Warsaw Motorcycle Show 2019 to także coś dla miłośników adrenaliny. Podczas imprezy będzie można zobaczyć pokazy profesjonalnych zawodników motocrossowych. Pomiędzy swoimi występami będą się oni spotykać z widzami i opowiadać o tym sporcie.

Przewidziano też Strefę Kobiet Motorsportu. Pozycja obowiązkowa nie tylko dla tych, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z motocrossem.
Dodatkową atrakcją będzie w tym roku tzw. kula śmierci, czyli pokazy kaskaderów wykorzystujących siłę odśrodkową. Niewielki margines błędu sprawia, że w tej dziedzinie dorównują im tylko pokazy lotniczych grup akrobatycznych.

    Materiały prasowe

Nie ma motocykli bez tatuażu

Podczas motocyklowego święta nie może zabraknąć tatuaży. Miłośnicy ozdabiania skóry będą mieli swoją własną strefę, w której zaprezentują się światowej klasy tatuatorzy. Będzie można obejrzeć prace na najwyższym artystycznym poziomie i – oczywiście – zrobić własny tatuaż.
Do kompletu – pokaz Body Paintingu oraz możliwość spotkania alternatywnych modelek.
To oczywiście nie wszystkie atrakcje Warsaw Motorcycle Show 2019.

d15izip

Na odwiedzających czeka też np. szkolenie z jazdy na motocyklu o pojemności 125 cm3 (czyli tych, na które wystarczy kategoria B) oraz spotkania dotyczące bezpieczeństwa i udzielania pierwszej pomocy.

    Materiały prasowe

W Strefie Gwiazd pojawią się też znane osoby, które łączy pasja motocyklowa. Będzie można spotkać ludzi na co dzień podziwianych w mediach i dowiedzieć się czegoś na temat ich życia prywatnego – tego związanego z motocyklami.

Będzie też strefa dla dzieci z atrakcjami przygotowanymi specjalnie dla nich – oczywiście wszystko w klimacie motocyklowym

d15izip

Warsaw Motorcycle Show 2019, czyli gdzie, kiedy i za ile

Targi Warsaw Motorcycle Show 2019 odbędą się w dniach 1,2 i 3 marca w godzinach 10-18, na terenie centrum targowego Ptak Warsaw Expo, przy Al. Katowickiej 62 w Nadarzynie – zaraz przy trasie S8, za węzłem Wolica.

Ceny biletów: normalny jednodniowy 40 zł, dwudniowy – 60 zł, ulgowy jednodniowy – 20 zł. W przedsprzedaży (do 17 lutego) odpowiednio 30,40 i 15 zł. Zakupu można dokonać na stronie wydarzenia!

Partnerem Treści jest PTAK Warsaw Expo

d15izip

Podziel się opinią

Share

d15izip

d15izip