Trwa ładowanie...
dnx6hn3
policja

Uwaga kierowcy. 17 listopada międzynarodowa akcja policji

W piątek 17 listopada od godz. 14:00 do 20:00 potrwają zsynchronizowane działania kontrolne na głównym szlaku komunikacyjnym w Polsce i Europie czyli tzw. drodze E-30. Prowadzi ona od Berlina, przez Warszawę, po Mińsk.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja
Policja (East News, Fot: eastnews)
dnx6hn3

W tym dniu policjanci drogówki obejmą nadzorem polską część europejskiej trasy E-30 ich działania będą zsynchronizowane z działaniami innych służb. - W Polsce działania obejmują autostradę A2, drogę S2 oraz drogę krajową numer 50 na odcinku od węzła Wiskitki-Grójec do węzła Mińsk Mazowiecki - mówi Wirtualnej Polsce Agnieszka Wójcik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grójcu.

- Policjanci będą sprawdzać prędkość rozwijaną przez kierowców i ich trzeźwość. Kontrolowane będą również przewozy towarów, dokumenty związane z ich transportem, a także sprawność pojazdów, którymi realizowany jest przewóz. Do akcji włączy się również Inspekcja Transportu Drogowego i Straż Graniczna - dodaje Agnieszka Wójcik.

Z jednej strony to uczciwe, że policja ostrzega przed wzmożonymi kontrolami. Z drugiej strony takie ostrzeganie przed kontrolami trochę mija się z celem. Jeśli ktoś planował jakiś nielegalny transport, będzie unikał dróg objętych szczegółowymi kontrolami. Oprócz tego każdy, kto ma coś na sumieniu, tego dnia wybierze inny szlak komunikacyjny.

Źródło: KPP w Grójcu

dnx6hn3

Podziel się opinią

Share

dnx6hn3

dnx6hn3