Trwa ładowanie...
d2q4tho
kolizja

"To jeden z najgorszych dni w moim życiu". Bezcenny zabytek rozbity przez kierowcę piszącego SMS-a

Internauci wyrażają współczucie dla właściciela zabytkowego auta. Jego bezcenny pojazd został poważnie uszkodzony. Wszystko dlatego, że inny kierowca nie patrzył na drogę, a używał telefonu w czasie jazdy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zabytkowe auto Williama Smitha zostało rozbite przez kierowcę, który pisał SMS-a w czasie jazdy
Zabytkowe auto Williama Smitha zostało rozbite przez kierowcę, który pisał SMS-a w czasie jazdy (Fot. Facebook/Williem Smith)
d2q4tho

"To jeden z najgorszych dni w moim życiu", napisał na Facebooku właściciel auta widocznego na zdjęciach. Jego oczko w głowie zostało rozbite, a on mógł tylko bezsilnie patrzeć na swoją stratę. Cała sytuacja miała miejsce niedaleko miejsca pracy autora wpisu. Usłyszał on huk i wybiegł sprawdzić co się stało. Chwilę później zauważył, że kierowca, który miał kolizję z jego zabytkowym autem, próbuje uciec z miejsca zdarzenia.

Fot. Facebook/Williem Smith

Na szczęście do akcji wkroczyła policja i udało się zatrzymać i aresztować uciekiniera.

d2q4tho

Po oględzinach auta okazało się, że uszkodzenia są bardzo poważne. Skrzywiona rama, zniszczony wał napędowy, pęknięty blok silnika i uszkodzone wszystkie cztery kola. Ojciec poszkodowanego kupił to auto 45 lat temu i od tego czasu było utrzymywane w świetnym stanie. Samochód niemal stał się członkiem rodziny, więc straty są tym bardziej dotkliwe.

Fot. Facebook/Williem Smith

Jak się okazało, kierowca, który doprowadził do zderzenia z zaparkowanym autem, w czasie prowadzenia używał telefonu komórkowego i niewystarczająco skupił się na drodze.

Fot. Facebook/Williem Smith
d2q4tho

Podziel się opinią

Share

d2q4tho

d2q4tho