Trwa ładowanie...

Suzuki Ignis na nowo

Share
Suzuki Ignis na nowo
Źródło: zdjęcie producenta
d4d6ycn

18 lutego Suzuki zaprezentuje nową wersję modelu Ignis. Oznacza to powrót auta, którego produkcja zakończyła się w 2008 r.

Producent przedstawia Ignisa jako "niewielkiego crossovera nowej generacji, który sprawdzi się nie tylko w codziennej eksploatacji, ale również podczas jazdy po zaśnieżonych drogach i w trudnym terenie". Auto będzie posiadało duży prześwit, zaś kierowca będzie miał wyższą niż poprzednio pozycję za "kółkiem".

 (fot. zdjęcie producenta)
Źródło: (fot. zdjęcie producenta)

Wszystkie wersje pojazdu zostaną wyposażone w układ hybrydowy SHVS (Smart Hybrid Vehicle by Suzuki) oraz silnik 1,2 DualJet. Z oficjalnych informacji wynika, że spalanie dla odmiany Hybrid MG 2WD wyniesie średnio 3,47 l/100 km. W ofercie pojawi się także wariant z napędem na cztery koła.

d4d6ycn

Konstruktorzy Suzuki zdecydowali się na kilka ciekawych rozwiązań, które zwiększą funkcjonalność, dostęp do multimediów i bezpieczeństwo. Należą do nich m. in. przesuwany tylne fotele, kompatybilny z Apple CarPlay system nawigacji z wbudowaną pamięcią, kurtyny powietrzne i boczne poduszki powietrzne SRS czy układ Dual Camera Brake Support.

Źródło: Suzuki

ll

Szeroki wybór samochodów w świetnych cenach. Kliknij i sprawdź oferty!

d4d6ycn

Podziel się opinią

Share
d4d6ycn
d4d6ycn
Więcej tematów