Trwa ładowanie...
d1zu22x

Stacje montażu gazowe przeżywają oblężenie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stacje montażu gazowe przeżywają oblężenie
(Materiały prasowe)
d1zu22x

Firmy montujące instalacje gazowe w autach przeżywają oblężenie - donosi "Metro".

- Jeszcze na początku lutego prawie nie mieliśmy chętnych do montażu instalacji. Teraz telefony się urywają. Tylko w tym tygodniu dzwoniło już kilkanaście osób - mówi Krzysztof Kwaśniewski, szef firmy Auto-Gaz w Jarocinie.

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *
Niespodziewany wzrost zainteresowania kierowców montażem gazowych instalacji to efekt podwyżki cen paliw. Benzyna i olej napędowy po wielomiesięcznych obniżkach znów idą w górę. Ręce zacierają tylko posiadacze aut na gaz. W zeszłym tygodniu średnie ceny LPG po raz pierwszy od pięciu lat spady poniżej 2 zł/l.

d1zu22x

- Mówi się, że instalację gazową można rozważać, gdy ceny autogazu stanowią ok. połowy ceny konkurencyjnych paliw. Wiele wskazuje na to, że tego typu różnice cen mogą się utrzymać na dłużej - ocenia dr Jakub Bogucki z firmy E-petrol. Dodaje, że montaż tego typu instalacji może być też atrakcyjny ze względu na możliwość wyboru. - Zatankujemy autogazem lub dotychczasowym paliwem, kalkulując, co nam się bardziej opłaca w zależności od aktualnych różnic cen paliw - mówi dr Bogucki.

Źródło: PAP

ll/moto.wp.pl

Instalacje zasilania paliwem LPG w supercenach. Sprawdź!

d1zu22x

Podziel się opinią

Share

d1zu22x

d1zu22x