Trwa ładowanie...

Specjalna edycja Porsche Panamera z bogatym wyposażeniem

Share
Specjalna edycja Porsche Panamera z bogatym wyposażeniem
Źródło: zdjęcie producenta
d1xtjkr

Porsche wypuści na rynek specjalną wersję modelu Panamera o oznaczeniu „Edition”. Auto wyróżnia się bogatym wyposażeniem oraz dedykowaną stylizacją.

Model będzie oferowany w trzech odmianach, napędzanych 6-cylindrowymi silnikami – 310-konnymi „benzyniakami” (Panamera Edition i Panamera Edition 4) oraz 300-konnymi dieslami (Panamera Diesel Edition). Wersja Edition 4 dodatkowo dysponuje aktywnym napędem na cztery koła z elektronicznie sterowanym sprzęgłem wielotarczowym Porsche Traction Management.

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *
Na nadwoziu umieszczono dodatkowe akcenty ozdobne – czarne listwy bocznych szyb ze lśniącym wykończeniem oraz opcjonalne klamki w tym samym kolorze. Standardowe, 19-calowe obręcze Panamera Turbo II zaopatrzono w osłony piast kół z kolorowym emblematem marki ze Stuttgartu.

(fot. zdjęcie producenta)
Źródło: (fot. zdjęcie producenta)

Lista wyposażenia seryjnego obejmuje takie elementy, jak dwukolorową, częściowo skórzaną tapicerkę w czarno-beżowym kolorze, tłoczone logo Porsche na wszystkich zagłówkach, kierownicę Sport Design, listwy progowe z napisem „Edition”, specjalne dywaniki podłogowe, system multimedialny Communication Management z 7-calowym ekranem dotykowym oraz 585-watowe nagłośnienie przestrzenne Bose z 14 głośnikami. Za bezpieczeństwo i komfort prowadzenia odpowiadają aktywne zawieszenie, biksenonowe reflektory z systemem Dynamic Light System, wspomaganie parkowania z przodu i z tyłu wraz z kamerą cofania oraz wspomaganie kierownicy Power Steering Plus.

d1xtjkr

Na rynku chińskim dodatkowo montowane będą komfortowe fotele z tyłu i elektrycznie sterowane rolety szyb bocznych i tylnej. W USA natomiast fotele przednie otrzymają podgrzewanie, funkcję pamięci oraz możliwość regulacji w 14 kierunkach. Kraje te są największymi rynkami zbytu dla Panamery. Łącznie w 2014 r. sprzedano 24 864 egzemplarzu, z czego 9 250 trafiło do Państwa Środka.

Źródło: Porsche

ll/moto.wp.pl

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1xtjkr

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xtjkr
d1xtjkr
Więcej tematów