Trwa ładowanie...
dr5vovx

Przemysław Saleta sprzedaje swój motocykl. Jego Yamaha to sprzęt dla twardziela

Wybitny sportowiec Przemysław Saleta jest miłośnikiem amerykańskich samochodów, ale nie mniejszą miłością od zawsze obdarza motocykle. Jeden z nich został wystawiony do sprzedania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Saleta to fan motoryzacji w wyjątkowym wydaniu.
Saleta to fan motoryzacji w wyjątkowym wydaniu. (Faceebok/Przemek Saleta)
dr5vovx

Krótki post z kilkoma zdjęciami to charakterystyczna forma wystawiania na sprzedaż pojazdów Przemysława Salety. Kilkakrotnie opisywaliśmy auta, z którymi zdecydował się rozstać. Tym razem na swoim profilu na Facebooku poinformował, że chce sprzedać swoją yamahę.

"Zrobiło się ciepło więc ponownie wystawiam na sprzedaż. Yamaha Warrior 1700 Custom. Stan idealny, mały przebieg, dużo przeróbek. Dobra cena. Do obejrzenia w Warszawie po 5 kwietnia".

   Faceebok/Przemek Saleta

Krótko, zwięźle i na temat. Wszystkie informacje, które zostały podane przypominają wcześniejsze ogłoszenia samochodów. Auta Salety to zwykle potężne amerykańskie krążowniki albo imponujące rozmiarami SUV-y. Bokser lubuje się w modyfikowaniu swoich pojazdów i robi to w charakterystyczny sposób. Zwykle są one mroczne i potężne.
Yamaha Warrior 1700 Custom to maszyna, która została wypuszczona na rynek w celu odebrania klientów zerkających w stronę Harleya. Jej potężny silnik o pojemności 1670 cm3 generuje seryjnie 85 KM przy 4600 obr./min. Te parametry mogły zostać poprawione modyfikacjami.

   Faceebok/Przemek Saleta

Cena nie została podana, ale podobne modele są wystawiane na sprzedaż w kwotach od 20 do 30 tys. zł.

dr5vovx

Podziel się opinią

Share

dr5vovx

dr5vovx