Trwa ładowanie...
ycipk-10apge
Wiadomości

Przebijał opony w źle zaparkowanych samochodach

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przebijał opony w źle zaparkowanych samochodach
(Policja)
ycipk-10apge

Przez trzy miesiące grasował na wołomińskich ulicach. Gdy był pijany, wychodził z nożem w kieszeni i dziurawił opony samochodów, które uznał za źle zaparkowane.

Kierowcy parkujący swoje samochody na wołomińskich ulicach i osiedlach zaczęli zgłaszać się na policję na początku listopada 2014 roku. Ich auta padały ofiarą wandala, który przebijał opony. Ofiary nie były ze sobą w żaden sposób połączone, a do niszczonych aut nie dołączano żadnych wiadomości. Warszawscy policjanci analizowali miejsca, w których dochodziło do zdarzeń i starali się wyznaczyć obszar, na którym mógł mieszkać sprawca. Te działania przyniosły skutki.

Zatrzymany Marcin M. przyznał się do uszkodzenia ogumienia w dwunastu samochodach. 28-letni bezrobotny sprawca tłumaczył funkcjonariuszom, że opony przebijał nożykiem o zakrzywionym ostrzu. Im bardziej był pijany i wściekły, tym więcej dziur robił w gumach. Za cel obierał sobie auta, które - jego zdaniem - były źle zaparkowane. Ze szczególnym upodobaniem niszczył auta stojące blisko chodnika oraz na miejscach dla niepełnosprawnych.

ycipk-10apge

Marcin M. zadeklarował dobrowolne poddanie się karze dwóch lat więzienia. Wcześniej był już karany za uszkodzenie mienia.

* Zobacz, jak źle zaparkowane samochody traktuje Skiba *

Źródło: Policja
tb/sj/tb

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-10apge

ycipk-10apge
ycipk-10apge