ycipk-jbc15e
Artykuł sponsorowany
bezpieczeństwo

"Prowadzę, nie klikam!" – akcja społeczna magazynu "Logo"

Redakcja "Logo" rozpoczyna akcję "Prowadzę, nie klikam!", która ma zwrócić uwagę na bezpieczeństwo w czasie jazdy samochodem i przeciwdziałać używaniu telefonów komórkowych podczas prowadzenia auta. Na łamach lipcowego numeru miesięcznika, który ukaże się na rynku 28 czerwca br., pojawią się specjalne treści redakcyjne na ten temat, a do części nakładu zostanie dołączona zawieszka zapachowa do samochodu przypominająca o dbaniu o bezpieczeństwo w trakcie jazdy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Prowadzę, nie klikam!" – akcja społeczna magazynu "Logo"
(Materiały prasowe)
ycipk-jbc15e

"Prowadzę, nie klikam!" to akcja stworzona przez redakcję "Logo", która – nie tylko w czasie wakacyjnych wyjazdów urlopowych – pragnie przypominać o prawidłowym zachowaniu się na drogach. W jej ramach w lipcowym numerze pisma czytelnicy znajdą artykuły przedstawiające problem coraz częstszego korzystania z telefonu komórkowego w czasie prowadzenia samochodu, uzupełnione najnowszymi statystykami z polskich dróg oraz opisujące przypadki niebezpiecznych wypadków drogowych spowodowanych takim zachowaniem. Autorzy magazynu wraz z ekspertami przeprowadzili również test na torze szkoleniowym, sprawdzając swoją koncentrację na jeździe przy jednoczesnym korzystaniu ze smartfonu.

Tego wydania "Logo" szukajcie również z prezentem zawieszką zapachową do samochodu, przypominającą o dbaniu o bezpieczeństwo w czasie jazdy. Znajdziecie na niej hasło: "LOGOut, prowadzę – nie klikam!".

Patronami akcji "Logo" są Wirtualna Polska, Moto.pl, Rock Radio oraz TVN Turbo.

ycipk-jbc15e
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-jbc15e

ycipk-jbc15e
ycipk-jbc15e