Trwa ładowanie...
d32mnms

Prowadź bezpiecznie. Najlepsze alkomaty do 60 zł

Wyjazdy do rodziny czy powroty po sylwestrowej nocy to czas, kiedy należy dokładnie zbadać, czy można już wsiąść za kierownicę samochodu. Pamiętaj, bezpieczeństwo to podstawa. By uniknąć zagrożenia i bardzo nieprzyjemnych konsekwencji w trakcie policyjnej kontroli, najlepiej sprawdzić samemu swój stan trzeźwości. Wybór profesjonalnego alkomatu rozwiąże ten problem.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Lepiej zbadać swoją trzeźwość samemu, by nie mieć później kłopotów
Lepiej zbadać swoją trzeźwość samemu, by nie mieć później kłopotówŹródło: Pixabay.com
d32mnms

ALCOLINE ALX30 to szybki i prosty w obsłudze alkomat bezdotykowy. Sprzęt wyposażono w dokładny sensor elektromechaniczny, który gwarantuje precyzje pomiarów. Czym różni się od tradycyjnych alkomatów? Przede wszystkim nie wymaga używania ustników - wystarczy dmuchać przez kilka sekund w kierunku czujnika, by po chwili na wyświetlaczu LCD zostanie wyświetlił się dokładny wynik pomiaru. Zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu zmierzycie w 3 jednostkach: promilach, procentach oraz mg/l.

Oto najmniejszy alkomat osobisty dostępny na rynku. Jest bardzo prosty w obsłudze - wystarczy jedynie nacisnąć jeden przycisk i poczekać 15 sekund, by sprzęt był gotowy do wykonania pomiaru. Jego dodatkowym atutem jest brak konieczności korzystania z ustnika. Alkomat posiada sygnalizację dźwiękową oraz odczyt na wyświetlaczu LCD.

Alkomat CLATRONIC 3260 to dokładny i bardzo łatwy w obsłudze sprzęt. Jego niewątpliwym atutem jest to, że nie wymaga używania ustników - wystarczy przez kilka sekund dmuchać w kierunku czujnika, by na wyświetlaczu pokazał się precyzyjny wynik. Dodatkową zaletą jet funkcja automatycznego wyłączania, dzięki czemu zwiększa się jego czas działania.

SM7 to bardzo precyzyjny alkomat o wysokim zakresie pomiarowym. Wyróżnia go skala pomiaru do 1,9 promila i dokładności mierzenia aż do setnych części. Sprzęt ten jest jednym z najbardziej zaawansowanych modeli dostępnych na rynku. Bardzo ważną funkcją jest wyświetlanie wyniku w promilach (g/l) a nie w mg/L jak w innych modelach.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d32mnms

Podziel się opinią

Share
d32mnms
d32mnms
Więcej tematów