Trwa ładowanie...
d24x9p7
d24x9p7

Polska prapremiera Fiata 500X na Targach Mody Hush Warsaw

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d24x9p7

Podczas Targów Mody Hush Warsaw będzie miała miejsce polska prapremiera Fiata 500X. Impreza odbędzie się w najbliższy weekend na Stadionie Narodowym.

Warszawskie targi mody rozpoczną się 13 grudnia o godz. 11:00. Weźmie w nich udział 150 wystawców, którzy pokażą zarówno niestandardowe projekty młodego pokolenia, jak i klasyczne kolekcje najbardziej znanych nazwisk w świecie mody. W takim otoczeniu zostanie przedstawiony nowy crossover Fiata.

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *

d24x9p7

Sama prezentacja samochodu też będzie niezwykła, bowiem odwiedzający stoisko goście zostaną zaproszeni do założenia „magicznych” okularów Oculus Rift, które przeniosą ich do świata rozszerzonej rzeczywistości.

Na widocznym w okularach filmie 3D wraz z Fiatem 500X występuje światowej sławy iluzjonista Steven „Dynamo” Frayne”. Artysta towarzyszy włoskiemu crossoverowi w wirtualnej podróży, która pozwoli szerszej publiczności z bliska poznać nowego 500X, zanim w przyszłym roku trafi do sprzedaży w całej Europie. Warto dodać, że film został stworzony przez zdobywcę dwóch Oscarów, specjalistę od efektów specjalnych - producenta Framestore.

Źródło: Fiat

ll/moto.wp.pl

Duży wybór samochodów w świetnych cenach. Kliknij i sprawdź oferty!

d24x9p7

Podziel się opinią

Share

d24x9p7

d24x9p7