Trwa ładowanie...
d36j933
Polacy coraz chętniej wypożyczają luksusowe samochody

Polacy coraz chętniej wypożyczają luksusowe samochody

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d36j933

Niewiele osób ma okazję jeździć luksusowymi samochodami z najwyższej półki. Takie marki jak Ferrari, Lamborghini czy Aston Martin zarezerwowane są dla najbogatszych. Choć o podróżowaniu takimi samochodami marzy każdy, to niestety niewielu kierowców może sobie na to pozwolić. Jest jednak sposób, aby chociaż na dzień zasiąść za kierownicą luksusowego samochodu – są to wypożyczalnie, które oferują najdroższe modele.

Choć koszt wypożyczenia Ferrari lub Lamborghini, a nawet najdroższych modeli BMW i Porsche, nie jest niski, to tego rodzaju usługi cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Z jednej strony są bogate osoby, które nie potrzebują sportowego supersamochodu cały czas i bardziej opłaca im się okazjonalnie wypożyczyć takie auto. Druga grupą są mniej zamożni kierowcy, którzy oszczędzają pieniądze, aby chociaż raz zasiąść za kierownicą luksusowego auta. Koszt takiej przyjemności wynosi od ok. 3000 zł do nawet 7000 zł za dzień.

d36j933

Miłośnicy szybkich samochodów ostrzegają, że po jednym dniu ze sportowym autem z najwyższej półki, będzie chciało się wrócić za jego kierownicę. Mimo to nie brakuje chętnych, którzy chcieliby poczuć się wyjątkowo choćby przez chwilę i pokazać się w ekskluzywnym samochodzie.

sj, moto.wp.pl

OC z najniższą składką na rynku? Sprawdź >>

d36j933

Podziel się opinią

Share

d36j933

d36j933