Trwa ładowanie...
demt3j2
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pod koniec 2015 r. nowy łącznik A4 z drogą krajową nr 4 koło Brzeska

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pod koniec 2015 r. nowy łącznik A4 z drogą krajową nr 4 koło Brzeska
(GDDKiA)
demt3j2

Prawie 44 mln zł będzie kosztować budowa nowej drogi, która połączy węzeł Brzesko na autostradzie A4 z drogą krajową nr 4. Została podpisana umowa z wykonawcą, który ma 20 miesięcy na zrealizowanie inwestycji.

Jak poinformowała rzecznik krakowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Iwona Mikrut oferty do przetargu złożyło 11 firm i konsorcjów; najkorzystniejszą zaproponowało konsorcjum firm: Przedsiębiorstwo Inżynieryjne "IMB Podbeskidzie" ze Skoczowa, Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe "GODROM" z Gorlic oraz Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe z Dębicy.

- W ramach umowy wykonawca musi przygotować m.in. wszystkie projekty budowlane i wykonawcze dla wszystkich branż oraz uzyskać niezbędne do realizacji dokumenty - powiedziała Mikrut.

demt3j2

W ramach inwestycji ma powstać droga o długości 2,1 km. Przebudowane zostanie skrzyżowanie z ul. Leśną w Brzesku, wybudowany będzie chodnik i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego.

tb, moto.wp.pl

Akumulatory samochodowe w atrakcyjnych cenach. Kliknij i sprawdź oferty!

demt3j2

Podziel się opinią

Share

demt3j2

demt3j2