Trwa ładowanie...
d2ymv1t

Otworzył auto w 3 sekundy. Nie miał kluczyka

Do serwisu YouTube trafił interesujący materiał. Pewien mężczyzna pokazuje, jak szybko i bez użycia kluczyka otworzyć samochód. Tylko kto tak robi?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Otworzył auto w 3 sekundy. Nie miał kluczyka
(Youtube.com)
d2ymv1t

Większość kierowców zna ten okropny moment: spieszymy, ale nie możemy odnaleźć kluczyka do samochodu. Można czasami przeszukać cały dom i go nie odnaleźć. Na koniec okazuje się, że leżał zasłonięty przez chusteczki w miejscu, gdzie zawsze go odkładamy.

Jeszcze gorzej, gdy zatrzaśniemy kluczyki w aucie daleko od domu. Podchodzimy do pojazu, zaglądamy do kieszeni, a tam tylko paragon ze sklepu. Po chwili można się zorientować, że klucze są w aucie. Co wtedy? Można zadzwonić do ślusarza albo próbować samemu otworzyć drzwi. Bohater tego filmu wybrał drugą opcję.

W serwisie YouTube pojawił się film, w którym* mężczyzna radzi, jak szybko otworzyć samochód bez użycia kluczyka samochodowego*. Wszystko na przykładzie Peugeota 206.:

Internauci w komentarzach pod filmem zauważają, że zastosowana metoda powoduje trwałe odkształcenie. Już lepiej wybić szybę – można ją kupić na samochodowym szrocie za stosunkowo nieduże pieniądze. tak czy inaczej, nikomu nie polecamy tej metody odzyskiwania zatrzaśniętych kluczyków.

d2ymv1t

Podziel się opinią

Share
d2ymv1t
d2ymv1t