Trwa ładowanie...
dka0kj1

Nowy sposób montażu instalacji LPG w Skodach

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy sposób montażu instalacji LPG w Skodach
(zdjęcie producenta)
dka0kj1

Polski oddział Skody wprowadził nową metodę montażu instalacji LPG. Autoryzowane stacje serwisowe otrzymają teraz gotowe zestawy od jej producenta, firmy Landi Renzo.

Rozwiązanie polega na dostarczaniu do autoryzowanych serwisów Skody już wstępnie złożonej instalacji gazowej, z gotową wiązką elektryczną, reduktorem połączonym ze wspornikiem, przewodami i zbiornikiem gazu z zamontowanym wielozaworem oraz wyprowadzonymi rurkami paliwowymi.

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ * Proces ma znacznie przyspieszyć proces montażu instalacji LPG. Przedstawiciele Skody wśród korzyści z takiego rozwiązania wymieniają również wyeliminowanie do minimum ryzyka usterki i wystąpienia błędu ludzkiego – wstępny montaż wykonywany jest na wyspecjalizowanych stanowiskach z wykorzystaniem dedykowanych narzędzi, zaś każde połączenie części poddawane jest kontroli jakości.

dka0kj1

Zmianie nie ulegnie cena instalacji gazowej i jej montażu. Początkowo rozwiązanie to będzie wprowadzone do modeli Fabia 1,2 TSI oraz Rapid 1,2 TSI, a z czasem również do Fabii 1,0 MPI.

ll/moto.wp.pl

dka0kj1

Podziel się opinią

Share

dka0kj1

dka0kj1