Trwa ładowanie...

Nowy, bezpieczny SUV za 500 zł miesięcznie? Zobacz, co cię omija

Zakup nowoczesnego SUV-a wydaje się dużym wydatkiem. Biorąc jednak pod uwagę wszystkie koszty związane z całym okresem eksploatacji oraz oszczędność przy późniejszej odsprzedaży, okazuje się, że dobrze wybrane, modne auto prosto z salonu wcale nie musi być tak drogie. Za to różnica w komforcie użytkowania jest ogromna.

Nowy, bezpieczny SUV za 500 zł miesięcznie? Zobacz, co cię omijaŹródło: Materiały prasowe, fot: Volkswagen
d45g3q6
d45g3q6

Zakup nowego samochodu o modnym typie nadwozia wydaje się przywilejem zarezerwowanym dla wybranych. Tymczasem zaletą dzisiejszego rynku motoryzacyjnego jest fakt, że w ostatnich latach powstało wiele rozwiązań i narzędzi finansowania, które czynią taki wybór naprawdę sensownym – ale przede wszystkim też dużo bardziej przystępnym, niż mogłoby się początkowo wydawać.

Porównując budżet potrzebny do zakupu samochodu nowego, kontra ten, jakiego wymaga auto używane, ten pierwszy zawsze będzie wydawał się większy, ale nie znaczy to, że nowy pojazd nie będzie wyborem bardziej racjonalnym, a ostatecznie także... atrakcyjnym cenowo. Kluczem do sukcesu jest znajomość ofert na rynku i możliwość przewidzenia wszystkich kosztów związanych z całym okresem użytkowania. Te mogą się drastycznie różnić nawet przy pozornie podobnych, nowych autach.

Droga do dobrego wyboru nie jest prosta, bo samochód o wyższej cenie może ostatecznie okazać się zauważalnie tańszy na przestrzeni całego okresu posiadania. Analizy niezależnych ekspertów wskazują nawet, że wybór samochodu o niższej cenie zakupu może stanowić tylko pozorną oszczędność, która potem jest zbilansowana wyższymi cenami opcji, dalszych usług czy też mniej korzystnym narzędziom finansowania czy umowom serwisowym.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe, fot: Volkswagen

Podczas myślenia o kosztach związanych z samochodem musimy rozpatrywać całkowity koszt użytkowania pojazdu w całym cyklu jego życia pod naszym dachem. W swoich wyliczeniach sumienny klient uwzględnić powinien nie tylko cenę zakupu, ale i miesięczne koszty finansowania oraz eksploatacji: serwisu, paliwa, części eksploatacyjnych i potencjalnych awarii.

d45g3q6

Co kluczowe, wziąć też pod uwagę kwotę, jaką uda mu się odzyskać z zainwestowanych pieniędzy przy późniejszej sprzedaży samochodu kolejnemu właścicielowi. Ta sumienność się opłaci, bo z wyliczeń wyjdzie, że bardzo nowoczesny, okazały SUV jednej z najbardziej uznanych marek wyniesie go zaledwie... około 500 zł miesięcznie.

Tak przystępne warunki są rzeczywistością dzięki Volkswagenowi, jeśli wybierzemy model T-Roc. Najnowszy SUV niemieckiej marki posiada szereg zalet, dzięki którym stanowi on szczególnie korzystny wybór. Jego przewaga opiera się nie tylko na niskiej miesięcznej opłacie wynikającej z dogodnych narzędzi finansowania zakupu, ale i niskim kosztom użytkowania.

Volkswagen T-Roc pozwala na duże oszczędności nie tylko poprzez ograniczone zużycie paliwa nowoczesnych silników z gamy napędowej tego modelu, ale i możliwość radykalnego obniżenia kosztów serwisowania.

Choć zakup nowego samochodu kojarzy się z wysokimi opłatami za przeglądy nawet, gdy technicznie nic mu nie dolega, to i na tym polu oferty producentów takich jak Volkswagen stały się dużo bardziej korzystne dla klientów. Marka oferuje dla swoich modeli umowy serwisowe, które pozwalają utrzymać koszty przeglądów w autoryzowanych stacjach na bezprecedensowo niskim poziomie i dokładnie przewidzieć, ile wyniosą one przez cały okres eksploatacji samochodu – bez żadnych bolesnych niespodzianek.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe, fot: Volkswagen

Nowy Volkswagen posiada jeszcze jedną znaczącą zaletę:* wysoką wartość rezydualną*, która pozwala odsprzedać samochód kolejnemu właścicielowi za bardzo korzystną cenę. Nowe modele Volkswagena odznaczają się szczególnie niskim spadkiem wartości, co oznacza, że z pieniędzy zainwestowanych w zakup T-Roca będzie można odzyskać większą sumę niż w przypadku jego konkurentów.

d45g3q6

Wystarczy więc mądrze rozplanować swoje wydatki i dobrze poznać oferty dostępne na rynku, by przekonać się, że stosunkowo niewielka kwota daje możliwość posiadania samochodu nieporównywalnie bardziej nowoczesnego, komfortowego i bezpieczniejszego niż wozy, które polscy kierowcy brali pod uwagę do tej pory.

T-Roc to nowy SUV Volkswagena, który wyznacza temu wiodącemu producentowi samochodów na świecie nowy kierunek rozwoju. Stawia on duży nacisk na pozytywne emocje, które daje wyrazisty design, gama odważnych zestawień kolorystycznych oraz nowoczesne multimedia pozostające na czasie ze wszystkimi obecnymi trendami.

To jednak dalej w pierwszej kolejności Volkswagen, więc samochód o solidnych fundamentach. W modelu tym niemiecki producent wykorzystał wszystkie swoje najnowocześniejsze technologie, które owocują zarówno niskimi kosztami eksploatacji, jak i topowym poziomem bezpieczeństwa oraz komfortu.

d45g3q6

Uwaga. Crossover Volkswagena został wybrany najbezpieczniejszym samochodem w swojej klasie już w pierwszym roku pobytu na rynku przez niezależną, cieszącą się wysoką renomą organizacją Euro NCAP.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe, fot: Volkswagen

W praktyce to wszystko przekłada się bardzo przyjemny w codziennej eksploatacji SUV, który podnosi jakość życia całej rodziny. Dzięki zaawansowanym systemom asystującym w prowadzeniu i parkowaniu jazda jest bardziej komfortowa i łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

d45g3q6

Mimo kompaktowych rozmiarów, T-Roc jest dużym, funkcjonalnym samochodem pozwalającym spakować młodą rodzinę na wakacje czy też zabrać wnuki na działkę. W jednym i drugim przypadku będzie można skorzystać z kolejnej jego zalety: podwyższonego prześwitu, który pozwoli dojechać dalej i z mniejszym wysiłkiem niż zwykłym samochodem z typowym nadwoziem. Nowy Volkswagen T-Roc to wygoda, na którą warto sobie pozwolić! Szczególnie za 500 zł miesięcznej raty.

Artykuł powstał we współpracy z marką Volkswagen

d45g3q6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d45g3q6
Więcej tematów