Trwa ładowanie...
ycipk-2c1lnx

Nie tylko supersportowe auta. Kuba Wojewódzki teraz chwali się terenówkami

Popularny prezenter jest znany z ekskluzywnych, supersportowych aut, ale to nie jest jego jedyny obszar motoryzacyjnych zainteresowań. Na swoim Instagramie zamieścił zdjęcie porównujące dwie rasowe terenówki. Poradzą sobie z każdą nawierzchnią.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuba Wojewódzki lubi chwalić się samochodami
Kuba Wojewódzki lubi chwalić się samochodami (East News, Fot: Agnieszka Sniezko)
ycipk-2c1lnx

Niedawno informowaliśmy, że Kuba Wojewódzki zamienił lamborghini aventadora na porsche 911 GT2 RS. To kolejny z wyjątkowych modeli, które dziennikarz miał w swoim garażu. Wcześniej jeździł też takimi modelami jak Ferrari F430 czy Bentley Continental GT. Jednak obserwując jego relacje na Instagramie nie sposób nie odnieść wrażenia, że dziennikarz ma jeszcze jedną pasję: offroad.

Wielokrotnie udostępniał tam zdjęcia jeepa wranglera w wersji Rubicon, czyli najbardziej przystosowanej do wypraw terenowych. Często publikował również relacje z przepraw. Ubłocony jeep i nienagannie ubrany Wojewódzki to świetne znane jego fanom zestawienie. Teraz jednak pokazał, co spotkał w nadmorskiej Jastarni. Przy tym samochodzie jeep wygląda jak miejska zabawka.

ycipk-2c1lnx

Szary wóz na zdjęciu to inna amerykańska terenówka – Hummer H1. Model wywodzi się z wojskowego Humvee i jest jego przystosowaną do zwykłych dróg wersją. Samochód jest ogromny. Ma blisko 2,2 m szerokości, co sprawia, że jazda nim po polskich szosach to prawdziwe wyzwanie. Produkowany w latach 1992-2006 potwór miał pod maską silnik diesla w układzie V8. W zależności od wersji miał pojemność od 5,7 do 6,6 litra.

Przy okazji warto zwrócić uwagę na modyfikacje, które dziennikarz ma na pokładzie swojego jeepa. Samochód ma wyciągarkę, został też podniesiony i przystosowany do zamontowania większych kół. Niedawno na zdjęciu udostępnionym na jego profilu na Facebooku Wojewódzki pozował z jeszcze innym jeepem. Czyżby coś było na rzeczy? Tego pewnie dowiemy się w najbliższym czasie.

ycipk-2c1lnx
Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2c1lnx

ycipk-2c1lnx
ycipk-2c1lnx