Trwa ładowanie...
d4jq6t5

Naucz się za darmo jeździć motocyklem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Naucz się za darmo jeździć motocyklem
(mat. prasowy)
d4jq6t5

*Od ubiegłego roku osoby mające prawo jazdy kat. B mogą jeździć motocyklem lub skuterem o pojemności do 125 cm3. Wszystkich, którzy właśnie rozpoczynają swoją dwukołową przygodę, wyjeżdżając z salonu Suzuki nowym jednośladem, marka zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach techniki jazdy. *

Suzuki dba o bezpieczeństwo motocyklistów, od wielu lat organizując szkolenia mające na celu podniesienie umiejętności i poprawę techniki jazdy. Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i teraz marka zaprasza posiadaczy nowych motocykli i skuterów Suzuki o pojemności do 125 cm3 do udziału w „Suzuki Moto Szkole 125”.

Wszyscy początkujący kierowcy jednośladów z pewnością wyniosą ze szkolenia wiele cennych umiejętności. Każdy kurs obejmie część teoretyczną i ćwiczenia praktyczne w zakresie manewrowania, bezpiecznego pokonywania zakrętów, omijania przeszkód i awaryjnego hamowania.

Doświadczeni instruktorzy zadbają o to, by przekazać wiedzę w ciekawy sposób, a nieduże grupy szkoleniowe (liczące od 6 do 10 osób) i starannie przemyślany program zapewnią komfort nauki.

Szczegółowe informacje oraz harmonogram są dostępne na http://www.suzuki-moto.pl/moto_szkola_2015-125.html

Źródło: Suzuki

mp/moto.wp.pl

Szukasz motocykla w atrakcyjnej cenie? Sprawdź najnowsze ogłoszenia!

d4jq6t5

Podziel się opinią

Share
d4jq6t5
d4jq6t5
Więcej tematów