Trwa ładowanie...
d4eegg3

Naklejka na jeepie Wojewódzkiego - wulgarna, ale z przekazem

Kuba Wojewódzki przyzwyczaił wszystkich do tego, że bywa kontrowersyjny, a nawet wulgarny. Naklejka na jego aucie to potwierdza. Napis ma jednak głębszy sens.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuba Wojewódzki i jego Jeep
Kuba Wojewódzki i jego Jeep (Instagram.com, Fot: Kuba Wojewódzki)
d4eegg3

Napis na naklejce, która znalazła się na tylnych drzwiach terenowego jeepa należącego do Kuby Wojewódzkiego, wulgarnie namawia do wyrzucenia telewizora przez okno. Abstrahujemy od tego, że po opisie pod zdjęciem można wywnioskować, że napis ten ma związek z bieżącą sytuacją polityczną i skupimy się na samej naklejce i aucie.

Naklejka na aucie terenowym Kuby Wojewódzkiego Instagram.com
Naklejka na aucie terenowym Kuby Wojewódzkiego

Jeep wrangler należący do Wojewódzkiego pojawił się już kilkakrotnie na jego Instagramie. Auto w porównaniu do standardowej wersji opuszczającej fabrykę zostało nieco podniesione i przystosowane do zamontowania większych kół.

d4eegg3

Kuba Wojewódzki słynie z tego, że w obszarze jego zainteresowań są raczej bardzo drogie i potężne samochody sportowe, ale w czasie wakacji często zabiera terenówkę na łono natury.

Jeśli chodzi o naklejkę, to historia przeróżnych zdobień na samochodach sięga początków motoryzacji. Początkowo auta wyścigowe miały wymalowane na bokach karoserii numery i nazwy, a później moda ta przeniosła się na ulice. Teraz w sklepach aż roi się od przeróżnych wzorów, a niektórzy kierowcy oklejają sobie nimi całe samochody. Najczęściej napisy z pewnym przesłaniem trafiają na tył karoserii, ponieważ w tym miejscu kierowcy jadący lub stojący w korku za danym autem mają szansę przeczytać sentencję i rozpoznać rodzaj poczucia humoru kierowcy.

(( repositoryphoto https://d.wpimg.pl/1136066294-1486174374/kuba-wojewodzki.jpg Kuba Wojewódzki i auto terenowe

Fot. Instagram #author=Kuba Wojewódzki# #source=Instagram.com# #size=878x795# #mediaID=1415127# ))

d4eegg3

Naklejka Wojewódzkiego z jednej strony jest komentarzem do spraw aktualnych, a z drugiej może być interpretowana tak, że Wojewódzki namawia do tego, aby zdanie o otaczającym świecie wyrabiać sobie na podstawie innych źródeł wiedzy i informacji niż telewizja.

Jeśli uda wam się znaleźć ciekawe naklejki na autach, to zapraszamy do wysyłania ich do naszej redakcji za pośrednictwem mediów społecznościowych.

d4eegg3

Podziel się opinią

Share

d4eegg3

d4eegg3