Trwa ładowanie...
d3sbeyr

Najlepsze rejestratory jazdy do 100zł. Drogie nie znaczy lepsze

Rejestratory jazdy to ostatnio bardzo popularny gadżet. Nie tylko dają nam wiedzę o tym, kto spowodował wypadek. Są także źródłem ogromnej ilości nagrań kuriozalnych sytuacji drogowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kamera samochodowa to zakup, który często szybko się zwraca
Kamera samochodowa to zakup, który często szybko się zwraca (iStock.com)
d3sbeyr

Dobra kamerka w cale nie musi kosztować fortuny. Nawet za 50 zł kupisz odpowiedni sprzęt, z którego łatwo będzie korzystać. Dzięki obsłudze kart do 32 GB pojemności, możesz nagrywać swoją jazdę godzinami.

Za taką kwotę uzyskasz kamerkę nagrywającą w technologii HD, dzięki czemu nagrania będą wyraźne do tego stopnia, że widać na nich nawet numer rejestracyjny pojazdu jadącego przed tobą. Większość kamerek posiada również tryb nagrywania nocnego. To bardzo ważne, bo bez tego trybu nagranie byłoby bezużyteczne.

Kamerka nie powinna być też zbyt duża. Jeśli posiadasz już nawigację, to wiesz, że potrafi zajmować sporo miejsca. Jeśli dodamy do tego jeszcze dużą kamerkę, to w efekcie zmniejszamy swoje pole widzenia. Wydaje się, że to niewielka różnica, ale często najmniejsze detale mają duży wpływ na wypadki.

Ciekawym i praktycznym rozwiązaniem jest kamera łącząca ze sobą funkcję wideorejestratora oraz lusterka. Wbudowana kamera pozwala na rejestrowanie przebytej trasy. Urządzenie oszczędza sporo miejsca, ponieważ montuje się je na standardowe lusterko wsteczne.

d3sbeyr

Podziel się opinią

Share

d3sbeyr

d3sbeyr