Trwa ładowanie...
d19ge3u
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Motoryzacyjne atrakcje podczas finału WOŚP

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Motoryzacyjne atrakcje podczas finału WOŚP
(PAP/Tomasz Gzell)
d19ge3u

Jazda z kierowcami rajdowymi, prezentacja samochodów z czasów PRL oraz starych motocykli - takie atrakcje motoryzacyjne czekały podczas finału WOŚP w Olsztynie.

Miłośnicy pojazdów w stylu retro mogli na starówce oglądać stare motocykle oraz samochody z czasów PRL: Trabanty, Warszawy i Syreny. Można było również obejrzeć milicyjną Nyskę i dawne wyposażenie i umundurowanie funkcjonariusza milicji.

Dla spragnionych mocnych wrażeń rajdowi kierowcy przygotowali specjalną trasę. Chętni mogli przejechać się rajdowymi autami na jednej z ulic w centrum Olsztyna. Zawodnicy prezentowali swoje umiejętności, kręcąc tak zwane bączki czy pokonując szybko wiraże.

d19ge3u

W Kielcach z kolei została zlicytowana 52-letnia Skoda Octavia. Zabytkowy samochód już po raz 12. zagrał w Orkiestrze - od jedenastu lat co roku zmienia właścicieli podczas finału. - To nasz "puchar przechodni", który towarzyszy naszemu graniu w Kielcach - zaznaczyła Izabela Bednarz z WOŚP. Suma jaką unikalny pojazd zebrał przez ten czas na cele charytatywne idzie w dziesiątki tysięcy złotych.

W białostockim sztabie WOŚP największą atrakcją było Odrestaurowane przez studentów politechniki auto marki Syrena 105.

Wygraj paliwo o wartości 3.000 zł! Kliknij i weź udział w konkursie

d19ge3u

Podziel się opinią

Share

d19ge3u

d19ge3u