Trwa ładowanie...
ycipk-1pqx90

Motocykl Różala potrzebuje przemiany. Wielka maszyna wyjedzie z warsztatu dopasowana do właściciela

Marcin "Różal" Różalski to przede wszystkim sportowiec, ale znany jest też ze swojej działalności na rzecz zwierząt. Poza treningami, walkami i wizytami w schroniskach Różal ma też słabość do motocykli. Jego wielkie Suzuki trafiło do warsztatu, gdzie posypią się iskry.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Motocykl Różala przejdzie zmiany
Motocykl Różala przejdzie zmiany (Fot. Maciej Dop Bielicki)
ycipk-1pqx90

Modyfikacje i dopasowywanie maszyny do swoich preferencji towarzyszy rozwojowi tej gałęzi motoryzacji od samego początku. Jedni motocykliści chcieli, aby ich maszyny miały piękny lakier, a inni modyfikowali silniki i zdejmowali z karoserii wszystko, co zbędne i czyniki motocykl jak najszybszym. Dziś każdy motocyklista budzi się z krzykiem na myśl, że na światłach spotka kogoś na identycznym sprzęcie. Wtedy wyjście z sytuacji jest jedno – udawany uśmiech wyrażający gratulacje za doskonały wybór i wyrzucenie z pamięci całej sytuacji.

Fot. Maciej Dop Bielicki
Podziel się

Od naszego czytelnika dostaliśmy informację, że do pewnego warsztatu motocyklowego w Płocku trafił motocykl znanego sportowca. Okazało się, że Marcin Różalski chce radykalnej zmiany wyglądu. Jego Suzuki Intruder M1500 ma już wyjątkowe malowanie, ale tym razem nie skończy się na lakierni.

ycipk-1pqx90

W ruch pójdą szlifierki, spawarki i wszystko, co potrzebne do skrojenia motocykla na miarę zawodnika MMA.

Fot. Maciej Dop Bielicki
Podziel się

Właściciel warsztatu Maciej "Dop" Bielicki zapytany o plany zdradził, że motocykl nabierze bardziej łobuzerskiego charakteru. Tył ma zostać obcięty zaraz za kanapą, a specjalne dobrane dodatki i akcesoria maja podkreślić fakt, że w maszynie tej silnik jest większy niż w wielu dzisiejszych samochodach.

Napęd Intrudera M1500 przekazywany jest nie łańcuchem, a wałem napędowym. Tylne koło ma za zadanie przenieść na asfalt moc 80 KM i aż 126 Nm maksymalnego momentu obrotowego.

ycipk-1pqx90
Fot. Maciej Dop Bielicki
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1pqx90

ycipk-1pqx90
ycipk-1pqx90