WP

Monika Jaskólska ma pamiątkę z akcji z Hanksem i maluchem. Ta konstrukcja to strzał w dziesiątkę

W Bielsku-Białej może powstać ławeczka z "Forresta Gumpa". Konstrukcja, na której można usiąść, upamiętni akcję przekazania malucha hollywoodzkiemu aktorowi. Zdjęcie z Tomem Hanksem będzie możliwe w Polsce. Jeśli władze miasta wyrażą zgodę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hanks zafascynował się maluchem podczas zdjęć na Węgrzech. Niebawem otrzymał taki samochód od Polaków
Hanks zafascynował się maluchem podczas zdjęć na Węgrzech. Niebawem otrzymał taki samochód od Polaków (Fot. Monika Jaskólska)
WP

To, że Tom Hanks ma w garażu Polskiego Fiata to jedno, ale faktem jest, że dzięki tej akcji na konta fundacji i szpitala pediatrycznego w Bielsku Białej wpływają setki tysięcy złotych. To jest prawdziwym celem całego zamieszania. Warto przypomnieć, że Jaskólska ma troje dzieci i pomaganie szpitalowi zaczęło się od tego, że do tej placówki trafiła jej pociecha i Jaskólska stwierdziła, że w szpitalu są takie braki sprzętowe, że należy mu pomóc. Cykliczne charytatywne bale to jedno, ale akcja o zasięgu międzynarodowym to wyższa liga.

Fot. Monika Jaskólska
Podziel się

Udało się, Hanks zyskał Malucha, a szpital pokaźną kwotę. O szczegółach pisaliśmy w poprzednich artykułach.

WP

Dziś ujawniono wizualizacje, które pokazują nową "konstrukcję”. Chodzi o pamiątkę z przekazania aktorowi auta. Jednak pamiątka według zamysłu ma być czymś więcej.
- Konstrukcja łącząca kilka ważnych w tym przypadku elementów daje wiele możliwości. Jeśli ktoś chce pamiątkowe zdjęcie z sylwetką wielkiego aktora Toma Hanksa, to może je zrobić, a jeśli ktoś chce zrobić zdjęcie z kawałkiem małego fiata, który był produkowany w Bielsku-Białej, również ma taką możliwość. Dodatkowo zawsze można przysiąść i odpocząć z rodziną lub znajomymi. Całość to połączenie pamiątki z pewnego wydarzenia i funkcjonalnej ozdoby – tłumaczy Monika Jaskólska.

Fot. Monika Jaskólska
Podziel się

Projekt na tę konstrukcję miał być wybrany w trwającym ponad 3 miesiące procesie. "Konkurs” był otwarty i każdy mógł wysłać swoją wizję. Jednak żaden nie spełniał oczekiwań Moniki. W końcu sama wzięła ołówek i - jak sama powiedziała - "nabazgrała" wszystko po swojemu.

Teraz czas na poszukanie partnerów, którzy pomogą go wykonać. Autor a także artysta, który z wizualizacji i modelu wydrukowanego w technologii druku 3d wykona dzieło, zostanie ujawniony po realizacji.

WP

Co ciekawe, jest duża szansa na to, że "konstrukcja" zostanie odsłonięta przez samego Toma Hanksa.

Fot. Monika Jaskólska
Podziel się
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP