Trwa ładowanie...
d1w5r9x
harley

Marek Hoffmann ma nowy motocykl. Do jego garażu trafił harley

Jeden z najpopularniejszych twórców internetowych Marek Hoffmann spełnił kolejne ze swoich marzeń. Auto filmów publikowanych w serwisie YouTube nagrał rozpakowywanie i pierwsze wrażenia po przejażdżce zupełnie nowym harleyem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marek Hoffmann ma nowy motocykl. Do jego garażu trafił harley
(Facebook.com)
d1w5r9x

Upodobanie do pojazdów z USA przejawia się u Marka Hoffmanna, szerzej znanego jako AdBuster, w taki sposób, że w jego garażu stoi czarny jeep wrangler, a niedawno zamienił kawasaki na czarnego harleya. Film pokazujący proces oczekiwania na rejestrację maszyny można zobaczyć na jego kanale w serwisie YouTube.

AdBuster znany jest z konfrontowania reklam przeróżnych produktów z rzeczywistością, co przyniosło mu sporą popularność. Ostatnio na jego kanale pojawił się film z kolejnej już wyprawy motocyklem. Najciekawsze jest to, że Marek zamiast zabrać na wyjazd na Nordkapp motocykl turystyczny, pojechał tam Junakiem z silnikiem 125 cm3. Wcześniej był nim w Portugalii – oba filmy można znaleźć w sieci.

d1w5r9x

Nowy pojazd w garażu AdBustera to Harley-Davidson Iron 1200 Special. To jeden z najmniejszych i najtańszych sprzętów dostępnych w salonach Harleya, ale to nie znaczy, że motocykl ten jest mały i tani. Silnik V2 ma pojemność 1200 cm3, a całość waży około 230 kilogramów. Cena podstawowej wersji to niemal 50 tysięcy złotych.

Po pierwszych 80 km Marek stwierdził, że to wielka przyjemność jeździć harleyem i być może na jego kanale pojawią się filmy związane z tym motocyklem.

Warto podkreślić, że widzowie tego filmu zostali nieco zmotywowani, bo jak powiedział autor, często przejeżdżając obok salonu Harleya w Poznaniu powtarzał, że kiedyś w końcu tam pójdzie i kupi sobie wymarzony sprzęt. Udało się to zrobić i na potwierdzenie decyzji, którą podjął zamówił sobie personalizowaną tablice rejestracyjną z napisem YOLO, czyli You Only Live Once (żyje się tylko raz).

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d1w5r9x

d1w5r9x
d1w5r9x