Trwa ładowanie...
d24nd4y
Moto Target

Limitowany Vanquish na sześćdziesiąte urodziny Aston Martin Works

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Limitowany Vanquish na sześćdziesiąte urodziny Aston Martin Works
(zdjęcie producenta)
d24nd4y

Aston Martin świętuje sześćdziesiątą rocznicę istnienia działu Aston Martin Works, prezentując model Aston Martin Works 60th Anniversary Limited Edition Vanquish.

Powstanie zaledwie sześć egzemplarzy tego modelu, z których każdy będzie nawiązywał do jednej z sześciu dekad w historii firmy. Pierwsze auto z tej serii wyróżnia się białym lakierem nadwozia, żółtymi elementami dekoracyjnymi oraz specjalnymi obręczami aluminiowymi pokrytymi lakierem Anniversary Yellow.

Ten sam motyw przewodni dominuje wewnątrz, gdzie znalazło się wiele żółtych akcentów wykończeniowych, uzupełnionych wysokogatunkową skórą, wstawkami z włókna węglowego oraz oznaczeniami edycji specjalnej. Co ciekawe, konsolę środkową ozdabiają metalowe pokrętła wykonane z tłoków wykorzystywanych w starych silnikach modeli Astona Martina.

d24nd4y

Aston Martin Works 60th Anniversary Limited Edition Vanquish jest napędzany 6-litrowym silnikiem V12 o mocy 568 KM i maksymalnym momencie obrotowym 630 Nm. Jest on sprzężony z ośmiobiegową przekładnią automatyczną, dzięki czemu samochód przyspiesza od 0 do 100 km/h w 3,6 sekundy i rozpędza się maksymalnie do 321 km/h.

(źródło: Mototarget.pl)

Ekonomiczne auta w supercenach. Sprawdź najnowsze ogłoszenia!

d24nd4y

Podziel się opinią

Share

d24nd4y

d24nd4y