Trwa ładowanie...
d32mnms

Kuba Wojewódzki sprzedaje bentleya. Tego samego, którego sprzedawał wcześniej

Nie ma drugiego celebryty tak wiązanego z luksusowymi samochodami jak Kuba Wojewódzki. Często zmienia auta i trzeba przyznać, że wybiera to, co na rynku najciekawsze. Teraz nowego właściciela szuka jego bentley, którego już kiedyś wystawił na sprzedaż.
Share
Kuba Wojewódzki od lat widywany jest za kierownicami najszybszych sportowych samochodów.
Kuba Wojewódzki od lat widywany jest za kierownicami najszybszych sportowych samochodów.Źródło: East News, Fot: Agnieszka Śnieżko
d32mnms

W sierpniu 2018 roku Kuba Wojewódzki ogłosił, że sprzedaje swojego szarego bentleya continentala GT w wersji speed. Powód? Przesiadł się do nowszego wcielenia tego samego modelu. Jak się okazuje, auto do teraz nie znalazło właściciela. Dziennikarz raz jeszcze wystawił samochód na sprzedaż.

Dla przypomnienia, chodzi o 635-konne, luksusowe coupé, które jest w stanie rozpędzić się do 331 km/h. Swego czasu był to najszybszy Bentley w historii. Pod maską pracuje 6-litrowy silnik W12, a moc jest przekazywana na cztery koła za pomocą automatycznej przekładni. Ceramiczne hamulce dbają, by odpowiednio szybko zatrzymać ważące ponad 2,3 tony auto.

d32mnms

Ten konkretny egzemplarz pochodzi z 2015 i na liczniku ma 37 832 km. Samochód jest wystawiony u warszawskiego dilera marki za 649 tys. zł, czyli o 150 tys. zł mniej niż wcześniej. Czy taki rabat pozwoli znaleźć nowego właściciela? To się okaże.

d32mnms

Podziel się opinią

Share
d32mnms
d32mnms
Więcej tematów