Trwa ładowanie...
dnx6hn3
Jeep Renegade i przyszłość amerykańskiej marki

Jeep Renegade i przyszłość amerykańskiej marki

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dnx6hn3

Jeep Renegade to najmniejszy model w historii amerykańskiej marki. Mimo swojej wielkości zapewnia bardzo dobre właściwości w terenie, które są uzupełnieniem ciekawej stylistyki. W koncernie Fiat-Chryslery Jeep jest jedną z najszybciej rozwijających się marek, nic zatem dziwnego, że jej szefowie mają duże plany.

Po modelu Renegade w ofercie Jeepa ma się pojawić kompaktowy SUV, który zastąpi model Compass. Segment C jest najpopularniejszym w Europie, a to oznacza, że w nowym modelu pokładane są bardzo duże nadzieje i na pewno zostanie on zaprojektowany z myślą o Starym Kontynencie. Na przeciwnym biegunie znajduje się inny przyszły projekt Jeepa – model, który ma się plasować powyżej Grand Cherokee. To odpowiedź na największe SUV-y oferowane przez inne amerykańskie marki na rodzimym rynku.

Jeep nie zamierza też rezygnować ze swojej ikony, czyli terenowego Wranglera. Model ten to nie tylko jedna z najlepszych terenówek na rynku, ale też legenda amerykańskiej motoryzacji. Aktualnie Jeep prowadzi już prace nad kolejną generacją tego auta, która pojawi się w sprzedaży za kilka lat.

sj, moto.wp.pl

Sprawdź ceny wybranego modelu Jeepa!

dnx6hn3

Podziel się opinią

Share

dnx6hn3

dnx6hn3