Trwa ładowanie...
d41bjy6

Jak będzie wyglądał nowy "Top Gear"?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jak będzie wyglądał nowy "Top Gear"?
(mat. prasowy)
d41bjy6

To pytanie po odejściu dotychczasowych prowadzących zadawało sobie wiele osób. "Top Geara" w nowej formie będzie można po raz pierwszy zobaczyć 29 maja - również w Polsce. Tym razem program przygotowuje szóstka prezenterów - Chris Evans, Matt LeBlanc, Sabine Schmitz, Chris Harris, Eddie Jordan i Rory Reid.

Tak duża różnorodność prowadzących ma zapewnić odpowiedni poziom rozrywki, ale też wiedzy i doświadczenia motoryzacyjnego. W nowym, sześcioodcinkowym sezonie, ekipa ta wystąpi między innymi w roli szoferów gwiazd muzyki, wożąc je po afrykańskich bezdrożach w samochodach z napędem 4x4. Prezenterzy będą także podróżować z Londynu do Blackpool trójkołowcami, dołączą do rajdu rolls-royce’a w Irlandii i przetestują Ariela Nomada. Nie zabraknie też innych sportowych samochodów, a wśród nich na ekranach pojawią się modele Ferrari F12, McLaren 675LT, BMW M2 i Aston Martin Vulcan.

Pierwszy odcinek
Na start nowego "Top Geara", aby przetestować sportowy samochód model Ariel Nomad, Matt LeBlanc wybierze się aż do Maroka. Ten charakterystyczny pojazd, oparty na konstrukcji rurowej, ma niemal całkowicie odkryte nadwozie. Chris Evans uda się natomiast do bazy militarnej w Fallon w Newadzie. Wypróbuje najszybszego, dopuszczonego do ruchu drogowego dodge'a i zmierzy się z Sabine Schmitz w nietypowo wyposażonej corvettcie Z06. Matt i Chris pojadą także na wycieczkę trójkołowcami marki Reliant Rialto z Londynu do Blackpool. Następnie na chłopaków czeka pojedynek podstarzałymi samochodami terenowymi. Który z nich okaże się lepszy? Brytyjskiej produkcji land rover serii I czy amerykańskiej willys MB?

Nowa odsłona "Top Geara" zadebiutuje 29 maja o godzinie 22:00 na BBC Brit. Uzupełnieniem będzie dodatkowy program "Extra Gear", który poprowadzi Rory Reid. Zobaczyć w nim będzie można zakulisowe fragmenty głównego show.

sj

d41bjy6

Podziel się opinią

Share

d41bjy6

d41bjy6