Trwa ładowanie...

Instalacja LPG do Skody Fabii za 1 zł

Instalacja LPG do Skody Fabii za 1 złŹródło: zdjęcie producenta
d1ctsty
d1ctsty

W ramach limitowanej oferty premierowej można kupić nową Skodę Fabię z pakietem przeglądów i pakietem pogwarancyjnym lub alternatywnie instalacją LPG Landi Renzo za 1 zł.

Wybierając pakiet przeglądów klient otrzyma za złotówkę obowiązkowe przeglądy, w skład których wchodzą koszty robocizny, oryginalnych części oraz materiałów eksploatacyjnych zgodnych z planem serwisowym (m. in. oleju, filtra oleju, filtra przeciwpyłkowego, filtra powietrza, płynu hamulcowego czy świec zapłonowych).

Pakiet obowiązuje przez pierwsze 4 lata lub do osiągnięcia przebiegu 60 000 km. Poza oszczędnością i spokojem kierowca, który zdecyduje się na takie rozwiązanie otrzyma również pewność wyższej wartości auta podczas odsprzedaży. Co istotne, w przypadku sprzedania auta przed upływem 4 lat, pakiet przeglądów przechodzi na nowego właściciela.

Alternatywnie dla pakietów przeglądów w ofercie premierowej można dokupić do pojazdu instalację gazową za 1 zł. Produkt Landi Renzo jest dostępny dla odmiany silnikowej 1,0 MPI.

Źródło: Skoda

ll/moto.wp.pl

d1ctsty
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ctsty
Więcej tematów