Trwa ładowanie...

Harley-Davidson pokazał elektryczny motocykl

d1yptna
d1yptna

Firma Harley-Davidson zaprezentował Project LiveWire, czyli pierwszy motocykl elektryczny amerykańskiej marki.

Postępując według filozofii rozwijania produktów zgodnie z sugestiami klientów, osoby z USA będą mogły odbyć jazdę próbną i wyrazić swoją opinię, kształtując przyszłość pierwszego w historii elektrycznego motocykla Harley-Davidson. Choć produkt nie wejdzie na razie do sprzedaży, Project LiveWire ma na celu poznanie oczekiwań klientów dotyczących elektrycznego motocykla Harley-Davidson. Choć póki co elektryczne jednoślady, są one produktem niszowym, wytwarzanym przede wszystkim przez mniejsze firmy, to również większe marki muszą trzymać rękę na pulsie.

- Ameryka jest ojczyzną innowacji - powiedział Matt Levatich, szef Harleya-Davidsona. - I podobnie jak Ameryka, Harley-Davidson przeszedł w swojej historii wiele innowacyjnych przeobrażeń, na każdym etapie postępując zgodnie z wolą klientów. Project LiveWire to kolejny, ekscytujący krok w naszej historii, który robimy, słuchając opinii klientów.

(fot. zdjęcie producenta)
Źródło: (fot. zdjęcie producenta)

W ramach prezentacji LiveWire Experience, klienci będą mogli odbyć jazdę próbną, podzielić się wrażeniami i poznać więcej faktów dotyczących tego motocykla. W projekcie LiveWire będą mogły także uczestniczyć osoby, które na co dzień nie jeżdżą motocyklem - a wszystko dzięki symulatorowi jazdy Jumpstart.

d1yptna

Motocykl elektryczny w przypadku marki tak osadzonej w tradycji może wydawać się niespodzianką, jednak zaletą motocykli Harley-Davidson od dawna jest łączenie nowoczesnych rozwiązań z klasycznym stylem. Nie inaczej jest w tym przypadku - maszyna swoim wyglądem mocno nawiązuje do przeszłości. Jak podkreślają przedstawiciele marki, muszą patrzeć w przyszłość, bo tylko to zapewni dalsze sukcesy. Elektryczne motocykle to dzisiaj przede wszystkim drogie ciekawostki, ale mimo większej masy, maszyny te zapewniają rewelacyjne osiągi dzięki maksymalnemu momentowi obrotowemu dostępnemu już od startu.

d1yptna
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1yptna
Więcej tematów