Trwa ładowanie...
d2g6m6l

Egzamin na prawo jazdy zakończony w zaroślach. WORD w Kaliszu takich scen jeszcze nie widział

Zdjęcie z placu manewrowego kaliskiego WORD-u błyskawicznie rozchodzi się w sieci. Nieudany egzamin praktyczny zakończył się wjechaniem w zarośla tuż obok budynku ośrodka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zaskakujący finał nieudanego egzaminu na prawo jazdy.
Zaskakujący finał nieudanego egzaminu na prawo jazdy. (Fot. Elka School)
d2g6m6l

Egzaminy na prawo jazdy wiążą się ze sporym stresem, ale dobrze przygotowany kandydat na kierowcę, obsługę auta powinien mieć w małym palcu. Odpowiedzialni za to są instruktorzy, którzy w ramach kursu dzielą się wiedzą teoretyczną i praktyczną. Decyzja o gotowości do egzaminy to poważna sprawa i naszym zdaniem instruktor, który podpisuje dokumenty o zakończonym kursie powinien mieć pewność, że dany kierowca nie będzie stanowił zagrożenia.

W tym przypadku nie wiemy, czy doszło do awarii auta, czy też winny był "czynnik ludzki”, ale samo zdjęcie wygląda komicznie. Auto w połowie zaparkowane w zaroślach rosnących na trawniku wokół budynku trafiło tam wprost z placu, gdzie odbywają się egzaminy praktyczne na prawo jazdy. W tle widać kilka samochodów egzaminacyjnych, a także fragment stanowiska do parkowania lub jazdy po łuku.

Obok auta stoi zdumiona widokiem kobieta, ale nie wiemy, czy to ona siedziała za kierownicą. W każdym razie zdjęcie zyskuje w sieci olbrzymią popularność. W komentarzach znajomi oznaczają osoby, które w najbliższym czasie będą podchodziły do egzaminu na prawo jazdy. Cała sytuacja wzbudza rozbawienie, ale jeśli pomyślimy, że zamiast trawnika stoi przystanek autobusowy z ludźmi lub też znajduje się tam ruchliwy chodnik, to przestaje być zabawnie.

d2g6m6l

`

d2g6m6l

Podziel się opinią

Share

d2g6m6l

d2g6m6l