Trwa ładowanie...
ycipk-35nwxy

Egzamin na prawo jazdy zakończony w zaroślach. WORD w Kaliszu takich scen jeszcze nie widział

Zdjęcie z placu manewrowego kaliskiego WORD-u błyskawicznie rozchodzi się w sieci. Nieudany egzamin praktyczny zakończył się wjechaniem w zarośla tuż obok budynku ośrodka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zaskakujący finał nieudanego egzaminu na prawo jazdy.
Zaskakujący finał nieudanego egzaminu na prawo jazdy. (Fot. Elka School)
ycipk-35nwxy

Egzaminy na prawo jazdy wiążą się ze sporym stresem, ale dobrze przygotowany kandydat na kierowcę, obsługę auta powinien mieć w małym palcu. Odpowiedzialni za to są instruktorzy, którzy w ramach kursu dzielą się wiedzą teoretyczną i praktyczną. Decyzja o gotowości do egzaminy to poważna sprawa i naszym zdaniem instruktor, który podpisuje dokumenty o zakończonym kursie powinien mieć pewność, że dany kierowca nie będzie stanowił zagrożenia.

W tym przypadku nie wiemy, czy doszło do awarii auta, czy też winny był "czynnik ludzki”, ale samo zdjęcie wygląda komicznie. Auto w połowie zaparkowane w zaroślach rosnących na trawniku wokół budynku trafiło tam wprost z placu, gdzie odbywają się egzaminy praktyczne na prawo jazdy. W tle widać kilka samochodów egzaminacyjnych, a także fragment stanowiska do parkowania lub jazdy po łuku.

Obok auta stoi zdumiona widokiem kobieta, ale nie wiemy, czy to ona siedziała za kierownicą. W każdym razie zdjęcie zyskuje w sieci olbrzymią popularność. W komentarzach znajomi oznaczają osoby, które w najbliższym czasie będą podchodziły do egzaminu na prawo jazdy. Cała sytuacja wzbudza rozbawienie, ale jeśli pomyślimy, że zamiast trawnika stoi przystanek autobusowy z ludźmi lub też znajduje się tam ruchliwy chodnik, to przestaje być zabawnie.

ycipk-35nwxy

`

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-35nwxy

ycipk-35nwxy
ycipk-35nwxy