WP

Czym będzie jeździł przyszły prezydent?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czym będzie jeździł przyszły prezydent?
(PAP)
WP

Przedłużone Mercedesy klasy S, BMW serii 7, Audi A8 - takimi samochodami najczęściej poruszają się włodarze Europy. A jaki samochód najbardziej pasuje do kandydatów w wyborach prezydenckich 2010 w Polsce?

(fot. PAP/Paweł Supernak)
Podziel się

Eksperci z ProfiAuto przygotowali dla nich kilka propozycji. Przy wyborze samochodu brano pod uwagę ich majątek, rodzinę, wykształcenie i posiadanie prawa jazdy.

WP

Nasze społeczeństwo dzieli się na kilka grup, które dobierając sobie idealny samochód (także samochód marzeń) kierują się różnymi kryteriami. Jednak jedna cecha jest dla nas wszystkich wspólna: - _ Usiłujemy pogodzić rzeczy, których pogodzić się nie da. Auto ma być tanie ale doskonale wyposażone; zapewniać komfort dla całej rodziny (i psa) zajmując równocześnie połowę miejsca parkingowego; być szybkie i oszczędne. No i koniecznie musi się do niego zmieścić pralka _ - mówi Witold Rogowski z firmy ProfiAuto, ekspert rynku motoryzacyjnego.

Wybrać idealny samochód nie jest więc łatwo. Kandydaci na prezydenta głowy zajęte mają kampanią wyborczą. Może po wygranej, któryś z nich chciałby mieć nowe auto prezydenckie? Oto propozycje dla każdego z nich:

* TU ZNAJDZIESZ PROPOZYCJE SAMOCHODÓW DLA PRZYSZŁEGO PREZYDENTA *

Polub WP Moto
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP