Trwa ładowanie...
ycipk-24xbe4

Czym będzie jeździł przyszły prezydent?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czym będzie jeździł przyszły prezydent?
(PAP)
ycipk-24xbe4

Przedłużone Mercedesy klasy S, BMW serii 7, Audi A8 - takimi samochodami najczęściej poruszają się włodarze Europy. A jaki samochód najbardziej pasuje do kandydatów w wyborach prezydenckich 2010 w Polsce?

(fot. PAP/Paweł Supernak)
Podziel się

Eksperci z ProfiAuto przygotowali dla nich kilka propozycji. Przy wyborze samochodu brano pod uwagę ich majątek, rodzinę, wykształcenie i posiadanie prawa jazdy.

ycipk-24xbe4

Nasze społeczeństwo dzieli się na kilka grup, które dobierając sobie idealny samochód (także samochód marzeń) kierują się różnymi kryteriami. Jednak jedna cecha jest dla nas wszystkich wspólna: - _ Usiłujemy pogodzić rzeczy, których pogodzić się nie da. Auto ma być tanie ale doskonale wyposażone; zapewniać komfort dla całej rodziny (i psa) zajmując równocześnie połowę miejsca parkingowego; być szybkie i oszczędne. No i koniecznie musi się do niego zmieścić pralka _ - mówi Witold Rogowski z firmy ProfiAuto, ekspert rynku motoryzacyjnego.

Wybrać idealny samochód nie jest więc łatwo. Kandydaci na prezydenta głowy zajęte mają kampanią wyborczą. Może po wygranej, któryś z nich chciałby mieć nowe auto prezydenckie? Oto propozycje dla każdego z nich:

* TU ZNAJDZIESZ PROPOZYCJE SAMOCHODÓW DLA PRZYSZŁEGO PREZYDENTA *

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-24xbe4

ycipk-24xbe4
ycipk-24xbe4