Trwa ładowanie...

Bez wpadek na każdy wypadek! Nowa, zaskakująca oferta Volkswagena

Jeden z największych koncernów motoryzacyjnych świata siłą rzeczy musi mieć bogatą ofertę w każdym segmencie rynku. Każdy wie, że Volkswagen sprzedaje Golfa, Polo czy Passata, ale niewielu, że specjalizuje się także w usługach finansowych.

Bez wpadek na każdy wypadek! Nowa, zaskakująca oferta VolkswagenaŹródło: Youtube.com, fot: Volkswagen
d3uy6zt
d3uy6zt

Ci, którzy zakupili nowe auto z oferty Volkswagen Group Polska, w większości korzystają z Volkswagen Financial Services – jako kredytodawcy, leasingodawcy bądź podmiotu pośredniczącego w zakupie ubezpieczeń. Oferta skierowana jest jednak do znacznie szerszego grona zmotoryzowanych - do wszystkich, którzy mają auto jednej z marek wchodzących w skład grupy Volkswagena.

Każdy posiadacz Audi, Seata, Porsche, Skody lub Volkswagena, które nie jest starsze niż 15 lat, może ubezpieczyć je za pośrednictwem Volkswagen Financial Services. W ramach usług firma oferuje pakiety ubezpieczeń towarzystw ubezpieczeniowych TUiR Allianz Polska, STU Ergo Hestia i UNIQA TU, dzięki czemu może zaproponować korzystną dla każdego kierowcy opcję, uzupełniając ją o szereg zalet dostępnych w ramach dedykowanych Grupie Volkswagen pakietów dealerskich.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe, fot: Volkswagen

Dlaczego warto i co naprawdę jest istotne w ubezpieczeniu samochodu?

Volkswagen zapewnia możliwość uzyskania dodatkowych zniżek za serwisowanie samochodu w ASO oraz dla aut wyposażonych w aktywne systemy bezpieczeństwa, a maksymalne zniżki uznawane są już po trzech latach - także w przypadku aut kupionych przez firmy. Zgłoszenia i likwidacji szkody można dokonywać u autoryzowanych przedstawicieli serwisowych. Całkowitą obsługą szkody zajmą się salony i serwisy, tak, by sam proces obsługi był komfortowy dla poszkodowanego.

d3uy6zt

Dla osób korzystających z usług finansowych Volkswagen Financial Services istnieje możliwość włączenia składki ubezpieczeniowej do raty kredytu lub leasingu. Dla nowych aut grupy Volkswagena obowiązują promocyjne stawki ubezpieczeniowe.

Youtube.com
Źródło: Youtube.com, fot: Volkswagen

Ubezpieczenie pakietowe auta można dopasować do indywidualnych potrzeb, rozszerzając lub ograniczając zakres ochrony w ramach poszczególnych rodzajów ubezpieczeń AC, NNW czy Assistance, ale także dokupując opcje dodatkowe – jak ubezpieczenie bagażu, czy od utraty zniżek.

Oferta wyróżnia się na rynku ubezpieczeń dbałością o wysoki standard obsługi szkód komunikacyjnych. Rozliczane są one bezgotówkowo i w pełni przejrzyście dla klienta. Klient otrzymuje profesjonalnie naprawiony samochód, który spełnia takie same standardy bezpieczeństwa jak przed wypadkiem – dzięki użyciu oryginalnych technologii napraw i nowych części.

Edukacja w zakresie ubezpieczeń

Youtube.com
Źródło: Youtube.com, fot: Volkswagen

Nie tylko naprawa auta powinna w pełni transparentna dla klienta – podobnie powinno być z ubezpieczeniami. Dlatego Volkswagen dba o to, aby edukować w zakresie ubezpieczeń i odpowiednio tłumaczyć swoją ofertę przyszłym klientom. Dlatego Volkswagen Group Polska jest pomysłodawcą i organizatorem ogólnopolskiej kampanii – firmowanej portalem internetowym nakazdywypadek.pl, której ambasadorem jest znany polski aktor Jan Peszek. To akcja edukacyjna, której celem jest podniesienie wiedzy i świadomości kierowców w dziedzinie ubezpieczeń komunikacyjnych i bezpieczeństwa na drogach.

d3uy6zt

Za pośrednictwem portalu buduje się wśród użytkowników aut wiedzę dotyczącą zasad i przepisów ubezpieczeń i tego,co tak naprawdę jest ważne z perspektywy właściciela auta. Dodatkowo pokazuje co i w jaki sposób wpływa na ich bezpieczeństwo. Z artykułów instruktażowych można dowiedzieć się m.in: dlaczego warto naprawiać auto w ASO, na czym polega jakość i bezpieczeństwo naprawy powypadkowej oraz jakie są prawa i obowiązki ubezpieczonego i czego powinni oczekiwać w kontakcie z ubezpieczycielem.

Filmy z Janem Peszkiem w roli głównej pokazują w humorystyczny sposób jak ważna jest odpowiednia oferta ubezpieczeniowa w przykładowych, wziętych z życia aktora sytuacjach losowych. Ich bohater, dzięki odpowiedniemu ubezpieczeniu,jest gotowy na każdą ewentualność, w odróżnieniu od innych zmotoryzowanych.

Youtube.com
Źródło: Youtube.com, fot: Volkswagen

Po zapoznaniu się z materiałami można sprawdzić swoją wiedzę za pomocą przygotowanych quizów, a w razie potrzeby skontaktować się Volkswagen Financial Services, aby skalkulować składkę dla własnego auta i ew. wykupić atrakcyjne ubezpieczenie.

d3uy6zt

Co warto zobaczyć na portalu akcji?

Wcześniej jednak warto zbudować swoją wiedzę o tym, co robić, gdy przydarzy się kolizja lub wypadek. Na stronie kampanii łatwo znaleźć szczegółowy poradnik co zrobić krok po kroku, aby niczego istotnego nie przeoczyć.

Sporo dowiemy się także o wyposażeniu samochodów. Przygotowano informacje o tym, co każdy kierowca powinien obowiązkowo mieć w samochodzie, a także co warto wozić dodatkowo - dla dbających o bezpieczeństwo przygotowano zalecenia odnośnie formy i zawartości kart ratowniczych, dedykowanych do każdego modelu aut.

Youtube.com
Źródło: Youtube.com, fot: Volkswagen

Portal stanowi także zbiór przystępnie i rzeczowo napisanych artykułów o samych ubezpieczeniach. Co wchodzi w skład poszczególnych rodzajów ubezpieczeń? Jakie są konsekwencje za brak obowiązkowego ubezpieczenia OC albo jak uzyskać auto zastępcze na czas naprawy? – to wszystko (i wiele więcej) znaleźć można na stronie internetowej kampanii.

Każdy zmotoryzowany wyciągnie z tego coś dla siebie, z pożytkiem dla bezpieczeństwa wszystkich użytkowników drogi. W końcu, jak to mówią w Volkswagen Financial Services: "bez wpadek na każdy wypadek!"

Artykuł powstał we współpracy z marką Volkswagen

d3uy6zt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3uy6zt
Więcej tematów