Trwa ładowanie...
d11gmiv
d11gmiv

Alfa Romeo 4C Spider: magia filmu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d11gmiv

Zaprezentowana w Genewie, Alfa Romeo 4C Spider to prototyp, czyli jedyny w swoim rodzaju egzemplarz, powstały na podstawie projektu zrealizowanego przez Centrum Stylu Alfa Romeo i w całości wykonany ręcznie przez zespół wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów. Charakteryzujący się wyjątkowymi detalami oraz niezwykłą estetyką wykończenia, przedpremierowy egzemplarz ma służyć wybraniu niektórych z zaprezentowanych elementów do produkcji seryjnej, przewidzianej na początek przyszłego roku.

Prace badawczo-rozwojowe nad wielokrotnie nagradzaną Alfą Romeo 4C wymagają starannej ochrony i zapewnienia dyskrecji, z dala od badawczych spojrzeń.

(fot. Alfa Romeo)

Dlatego Włosi zdecydowali się na rozpoczęcie prac w Centrum Stylu Alfa Romeo od samego początku, od modelu matematycznego, aż po przygotowanie 90-sekundowej prezentacji, która odbyła się na Salonie Motoryzacyjnym w Genewie.

(fot. Alfa Romeo)

Film rozpoczyna się od widoku Alfy Romeo 4C, która obraca się wokół własnej osi. Kolejno pojawiają się szerokokątne i wąskie obrazy samochodu, które - nie pokazując całości - pozwalają zauważać tylko kształty. Wreszcie kamera obraca się wokół 4C Spider, ukazując wszystkie jej detale. Tylko w pierwszych dwóch dniach od udostępnienia na dedykowanej stronie 4c.alfaromeo.com/pl został wyświetlony 30.000 razy. Które detale Alfy Romeo 4C Spider podobają się Wam najbardziej?

mw/, moto.wp.pl

Wygraj paliwo o wartości 3.000 zł! Kliknij i weź udział w konkursie

d11gmiv

Podziel się opinią

Share

d11gmiv

d11gmiv