44. Rajd Barbórka: Kuzaj liderem po trzech odcinkach

dqobfyi
dqobfyi

Rajdowy mistrz Polski w sezonie 2006 Leszek Kuzaj (Subaru Impreza)
jest liderem po trzech odcinkach specjalnych rozgrywanego w Warszawie 44. Rajdu Barbórka, którego wyniki nie są zaliczane do klasyfikacji generalnej mistrzostw Polski.

Pierwszy odcinek specjalny rozegrany na Bemowie wygrał Tomasz Kuchar (Subaru Impreza). Drugie miejsce zajął Michał Sołowow (Mitsubishi Lancer) - strata 1,2 s, na trzeciej pozycji uplasował się Włoch Paolo Andreucci (Fiat Grande Punto)
- strata 1.9 s.

Drugi OS rozgrywany na torze testowym FSO wygrał Leszek Kuzaj (Subaru Impreza) przed Michałem Sołowowem (Mitsubishi Lancer) - strata 2,8 s i Pawłem Dytką (Mitsubishi Lancer) - strata 4,7 s.

Na trzecim rozgrywanym na terenie warszawskiej Cytadeli stratę ponad 6 sekund do zwycięzcy Tomasza Kuchara zanotował Michał Sołowow i spadł w klasyfikacji generalnej na 4. miejsce.

Po trzech odcinkach liderem jest Kuzaj - 6.51,4 przed Kucharem - strata 4,8 i Dytką - strata 7,1 s. Do rozegrania kierowcy mają jeszcze czwarty odcinek specjalny Bemowo 2. O godzinie 17.30 rozpocznie się klasyczny OS - Karowa.