Trwa ładowanie...

Zmieszano benzynę z olejem napędowym - sprostowanie

Sprostowanie publikujemy poniżej.

Share
Zmieszano benzynę z olejem napędowym - sprostowanie
Źródło: East News
djmep1b

Prostujemy informację zawartą w tytule artykułu w Serwisie Moto portalu Wirtualna Polska pt. "Zmieszano benzynę z olejem napędowym. Błąd dostawcy paliwa" z dnia 11 września 2017 roku. Zgodnie z oświadczeniem właściciela stacji, które poniżej publikujemy, błąd został popełniony przez pracownika dostawcy paliwa, a nie przez pracownika stacji.

Oficjalne oświadczenie stacji benzynowej:

djmep1b

"Informujemy, że w sobotę 9 września o godzinie 21.30 na stacji paliw przy Intermarché w Bukownie, w skutek błędu pracownika firmy przewozowej naszego dostawcy paliw płynnych – Orlen Paliwa Sp. z o.o. - doszło do niezamierzonego zmieszania benzyny z olejem napędowym.

Zwracamy się do wszystkich kierowców, którzy tankowali swoje pojazdy w sobotę 9 września od godziny 21.30 oraz w nocy z soboty na niedzielę o pilny kontakt z działem obsługi stacji przy ul. Szkolnej 2 w Bukownie.
Jednocześnie chcemy poinformować, że wszystkim klientom, którzy zatankowali do swoich pojazdów wadliwe paliwo zostanie udzielona bezpłatna, fachowa pomoc.

Obecnie dyrekcja stacji bada przyczyny zaistniałej sytuacji, a po zakończeniu audytu podejmie decyzję o wprowadzeniu dodatkowych procedur kontrolnych."

djmep1b

Podziel się opinią

Share
djmep1b
djmep1b
Więcej tematów