Trwa ładowanie...
d2b86w3

Zlot Harleya-Davidsona w Rzymie z okazji jubileuszu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zlot Harleya-Davidsona w Rzymie z okazji jubileuszu
(Materiały prasowe)
d2b86w3

Harley-Davidson będzie gospodarzem czterodniowego zlotu w Rzymie (13-16 czerwca 2013 r.) - największej europejskiej imprezy w ramach światowych obchodów jubileuszu 110-lecia firmy. Tysiące pasjonatów Harley-Davidson z całego świata zgromadzi się w Wiecznym Mieście, aby wziąć udział w jednej z największych imprez zorganizowanej kiedykolwiek przez firmę w Europie.

Wydarzenia w ramach świętowania 110. Rocznicy Harley-Davidson odbywać się będą w wielu miejscach w Rzymie, gdzie będą mile widziani miłośnicy i fani motocykli. Od pokazów motocykli custom na terenie targów Foro Italico, po wielką paradę z Portu Ostia do Centrum Rzymu, Harley-Davidson zorganizuje jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, którym pragnie podziękować swoim fanom i uczcić buntowniczego i żądnego przygody ducha motocyklistów Harley-Davidson na całym świecie.

Położone przy Porcie Ostia Miasteczko Harley (Harley Village) będzie ośrodkiem rozrywki i muzyki oferującym jazdy demonstracyjne i jazdy z przewodnikiem, pokazy Jumpstart, wystawy H-D Experience, sprzedaż gadżetów i o wiele więcej. Na dwóch położonych na plaży scenach wystąpią dziesiątki artystów, w tym Adam Ant, Bonnie Tyler i Mike and the Mechanics.

d2b86w3

Miłośnicy Harley-Davidson, którzy będą woleli przebywać bliżej Rzymu, będą mogli wziąć udział w imprezach w Miasteczku Foro Italico (Foro Italico Village) na Stadio Olimpico, gdzie odbywać się będą koncerty muzyki na żywo, wystawy światowej sławy budowniczych motocykli custom oraz liczne pokazy tuningowanych motocykli Harley-Davidson. Festiwal zwieńczy przejazd setek motocyklistów Harley do Watykanu w niedzielę, 16 czerwca, gdzie wezmą oni udział w cotygodniowym błogosławieństwie Papieża Franciszka.

 (fot. Materiały prasowe)

Motocykle w supercenach. Sprawdź najnowsze oferty!

d2b86w3

Podziel się opinią

Share

d2b86w3

d2b86w3