Trwa ładowanie...
d24bc8s

Zlatan Ibrahimovic wziął udział w kampanii promocyjnej Volvo V90

Share
Zlatan Ibrahimovic wziął udział w kampanii promocyjnej Volvo V90
Źródło: zdjęcie producenta
d24bc8s

Szwedzka gwiazda futbolu, Zlatan Ibrahimovic, ponownie wziął udział w kampanii promocyjnej szwedzkiego producenta. Wychowanek klubu Malmo FF i zawodnik grający m.in. w takich klubach jak Ajax Amsterdam, Juventus Turyn, FC Barcelona czy AC Milan, zasiadł za kierownicą najnowszego kombi V90.

Ibrahimovic już cztery lata temu zadebiutował w barwach Volvo, w kampanii "Made by Sweden", promującej nieprodukowany obecnie model XC70 (zastąpiony właśnie przez V90). Urodzony w Malmö napastnik, jest potomkiem bośniackich emigrantów, którzy osiedlili i się w Szwecji. Przed rozpoczęciem swojej piłkarskiej kariery był obiecującym zawodnikiem taekwondo, w którym ma czarny pas.

Według Andersa Gustafssona, wiceprezesa Volvo, szwedzkiego producenta i piłkarza łączy niezależność postępowania i wytrwałość w osiąganiu wyznaczonych celów. Na takich założeniach będzie się też opierała nowa kampania firmy, która rozpocznie się 30 maja tego roku. Na razie ujawniono jedynie, że jej bohaterami będą Ibrahimovic i najnowsze kombi marki.

d24bc8s

V90 wchodzi właśnie do sprzedaży na światowych rynkach i ma być jednym z niewielu kombi oferowanych w klasie premium. Auto mierzące niemal 5 m długości będzie dostępne w wersjach z przednim napędem lub 4x4 i napędzane jednym z dwóch silników wysokoprężnych (190 KM lub 235 KM) albo z trzech benzynowych (254 KM, 320 KM i 320 KM w wersji hybrydowej).

Borys Czyżewski

Rosnąca popularność BlaBlaCar jest faktem. Sprawdź, czemu się to opłaca!

d24bc8s

Podziel się opinią

Share
d24bc8s
d24bc8s
Więcej tematów