Trwa ładowanie...
d4a2o1j
d4a2o1j

Zgubienie kluczyków do auta oznacza prawdziwe problemy

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4a2o1j

- Jestem poukładaną osobą, rzadko zdarza mi się coś zgubić - zapewnia Monika Mrozowska. Aktorka zgubiła jednak kluczyki do swojego samochodu i przez kilka dni musiała używać pożyczonego auta. Tyle czasu zajęło jej bowiem dorobienie nowych kluczy.

- Wydawało mi się, że dorobienie kluczy do samochodu jest mniej więcej tak samo proste, jak dorobienie kluczy do mieszkania, niestety, tak nie jest. Nikomu tego nie życzę, bo jeśli ktoś zgubi kluczki do auta, to musi wziąć samochód na lawetę i przewieźć do najbliższego punktu naprawy. Jest to duże utrudnienie życia - mówi Monika Mrozowska w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

d4a2o1j

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *

Monika Mrozowska jeździ Fordem Focu­sem kombi, który bez problemu pomieści jej trójkę dzieci. Mimo to wyjeżdżając na weekend z dziećmi, wzięła inny samochód. Zdaniem gwiazdy z tego właśnie powodu zgubiła kluczyki.

- Szybko musiałyśmy się spakować. Nawet domyślam się, gdzie ja te kluczyki zgubiłam. To się wydarzyło gdzieś na trasie między Warszawą a Poznaniem, więc raczej trudno byłoby je znaleźć - mówi Monika Mrozowska.

Aktorka twierdzi, że to dla niej wyjątkowa sytuacja, rzadko zdarza się jej bowiem gubić rzeczy. - Jestem raczej poukładaną osobą. Wiem, gdzie co mam, łatwo odnajduję różne rzeczy, dlatego ta sytuacja zupełnie mnie zaskoczyła - mówi Monika Mrozowska.

Źródło: Newseria

ll/moto.wp.pl

Akcesoria samochodowe. Duży wybór, atrakcyjne ceny. Zobacz oferty!

d4a2o1j

Podziel się opinią

Share

d4a2o1j

d4a2o1j