Trwa ładowanie...
d3brn3q
części samochodowe

Zestaw rozrządu w atrakcyjnej cenie

Układ rozrządu pełni kluczową rolę w działaniu silników spalinowych, a jego elementy powinny podlegać okresowej wymianie. W przeciwnym razie można się narazić na konieczność przeprowadzenia kosztownego remontu. Skoro więc można tego uniknąć i za niewielkie pieniądze zlecić wymianę z wykorzystaniem gotowego zestawu rozrządu wraz z pompą wody, zdecydowanie warto z tego skorzystać.
Podziel się
Zestaw rozrządu w atrakcyjnej cenie
(Materiały prasowe)
d3brn3q

1. Dlaczego warto postawić na gotowy zestaw rozrządu?
2. Zalety związane z wyborem polecanej oferty części samochodowych
3. Zawartość zestawu rozrządu

Jeżeli ostatnimi czasy zmieniłeś auto lub przymierzasz się do wymiany rozrządu ze względu na ilość przejechanych kilometrów, koniecznie zapytaj swojego mechanika o możliwość wykorzystania polecanego przez nas zestawu. Dzięki temu zyskasz gwarancję atrakcyjnej ceny oraz wysokiej jakości wszystkich części. Mechanik nie będzie natomiast musiał szukać poszczególnych elementów u różnych dostawców, bo wszystko otrzyma w jednej paczce.

Dlaczego warto postawić na gotowy zestaw rozrządu?

Korzystając z polecanej oferty na zestaw rozrządu, można zyskać łatwy dostęp do starannie opracowanych instrukcji montażu. Wszystkie paczki są odpowiednio zabezpieczone na czas transportu, co pozwala zminimalizować ryzyko uszkodzenia części. Każdy gotowy zestaw obejmuje rozrząd oraz pompę wody i został zaprojektowany tak, aby idealnie pasować do konkretnego modelu samochodu. Nie ma więc znaczenia, jakiej marki posiadasz auto. Mechanik współpracujący z dostawcą tych rozwiązań na pewno będzie mógł zamówić zestaw, który będzie kompatybilny z twoim pojazdem. Obecność wspomnianej pompy w zestawie pozwoli specjaliście wymienić wszystko za jednym razem. Wyeliminuje to konieczność przeprowadzania kolejnej naprawy w krótkim okresie, a tym samym przełoży się na dodatkowe oszczędności dla kierowcy.

d3brn3q

Zalety związane z wyborem polecanej oferty części samochodowych

Przewagę kompletnego zestawu nad samodzielnym dopasowywaniem części widać nie tylko po lepszej cenie (co wynika z tego, że producent zestawów ma wysokie rabaty u poszczególnych dostawców), ale również po gwarancji, że każdy element będzie kompatybilny z pozostałymi. Dotyczy to zarówno paska, pompy, jak i rolek. Gotowe zestawy rozrządu skracają również do minimum czas potrzebny na dostawę asortymentu. Jest to szczególnie istotne w sytuacjach, w których wymiana rozrządu musi zostać przeprowadzona od razu, a kierowca nie może się obejść bez sprawnego samochodu.

Zawartość zestawu rozrządu

Wszystkie zestawy rozrządu zawierają elementy niezbędne do przeprowadzenia kompleksowej wymiany. Są to:

  • wysokiej jakości pasek rozrządu,
  • rolka prowadząca (lub rolki, w zależności od wybranego wariantu),
  • rolka napinająca (lub rolki),
  • pompa wody.

Po co więc tracić czas i pieniądze na szukanie pojedynczych elementów i kupować je po zawyżonych cenach, jeżeli wszystko można znaleźć u jednego dostawcy? Dodatkowo wybierając zestaw, masz pewność, że nie zabraknie ci żadnej części. Jest to ogromne udogodnienie dla mechaników, którzy muszą wymienić rozrząd w mniej popularnym aucie. Korzystanie z kompletnego zestawu daje kierowcy gwarancję, że zlecone przez niego prace zostaną prawidłowo wykonane. Po dodatkowe informacje na temat dostępności zestawów najlepiej skontaktować się z dostawcą. Warto również wspomnieć o gwarancji, która wynosi aż dwadzieścia cztery miesiące.

Gotowe zestawy rozrządowe mogą być wykorzystywane do wymiany w momencie zalecanym przez producenta pojazdu lub jeżeli wystąpią pierwsze niepokojące oznaki. Ich przykładem mogą być nietypowe hałasy, drgania lub nieszczelności.

Artykuł sponsorowany

d3brn3q

Podziel się opinią

Share

d3brn3q

d3brn3q