Trwa ładowanie...
d1am43f

Zestaw, który ma ułatwić konfigurację Forda GT

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zestaw, który ma ułatwić konfigurację Forda GT
(zdjęcie producenta)
d1am43f

Klienci, których wniosek o zakup Forda GT został rozpatrzony pozytywnie, otrzymają specjalny zestaw, który pozwoli im fizycznie skonfigurować wiele elementów ich nowego samochodu. Dzięki niemu łatwiej będzie wybrać barwy lakieru, rodzaj felg czy wzór tapicerki.

Konfigurator zawiera miniaturowe próbki wykonane z tych samych materiałów, które zostaną użyte we wnętrzu prawdziwego auta – włączając w to włókno węglowe oraz zatrzask identyczny z tym, który został zastosowany w wyścigowym Fordzie GT. Zestaw obejmuje próbki każdej dostępnej wersji wykończenia wnętrza, włączając w to te same elementy ze skóry i alcantary, które będą podkreślać charakter wnętrza nowego Forda GT.

Każdy zestaw konfiguracyjny obejmuje osiem próbek barwy lakieru z wymiennymi pasami biegnącymi przez środek nadwozia, ukazując różnorodność dostępnych kombinacji kolorystycznych. Zawiera też próbki takich elementów wykończenia nadwozia jak pomniejszone modele felg wraz z zaciskami hamulców lakierowanymi w różnych kolorach.

 (fot. zdjęcie producenta)

Producent wyposażył zestaw we wklęsłą przestrzeń tuż obok zatrzasku, gdzie właściciele będą mogli umieścić replikę tabliczki z numerem VIN należącym do ich Forda GT. Po tym jak zamówienie zostanie wpisane do ewidencji, duplikat tabliczki zostanie stworzony i wysłany do każdego z nowych właścicieli.

d1am43f

Źródło: Ford

ll/Wirtualna Polska

d1am43f

Podziel się opinią

Share

d1am43f

d1am43f