Trwa ładowanie...
13-02-2009 16:46

Zdrap sobie samochód...

Zdrap sobie samochód...
d6y8xdh
d6y8xdh

Pomysłów na loterie z samochodem w roli głównej było już wiele. Kupony, losowania, czy kluczyki, z których tylko jeden jest w stanie otworzyć wrota to najpopularniejsze z nich. Trudno jednak, by rozwiązania znane od niepamiętnych czasów były w stanie wywołać żywiołowe reakcje wśród potencjalnych zdobywców nagrody...

Brytyjski przedstawiciel Chevroleta wpadł na inny pomysł promocji modelu Captiva. Na pierwszy rzut oka SUV wyglądał jak każde inne auto ze srebrną karoserią. Zastanawiające były jednak monety, które rozsypano wokół Chevroleta zaparkowanego na londyńskim Covent Garden.

Każda z nich mogła przyczynić się do wygrania samochodu. Wystarczyło tylko podejść do niego i rozpocząć... zdrapywanie lakieru!

d6y8xdh

Captiva została specjalnie przygotowana do niszczycielskiego procederu. Nadwozie pokryto materiałem stosowanym na loteryjnych zdrapkach, skrywając tysiące pól. Oczywiście jedno z nich zawierało symbol obwieszczający o wejściu w posiadanie Captivy.

Przygotowanie samochodu-zdrapki trwało dwa miesiące. Natomiast symbol poszukiwany przez zdrapujących został skryty na tyle dobrze, że znalezienie go trwało aż 14 godzin!

Łukasz Szewczyk

d6y8xdh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6y8xdh
Więcej tematów

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj