Trwa ładowanie...
d4769hm
Zderzenie radiowozu z 4 motocyklistami. Jeden z nich zginął na miejscu

Zderzenie radiowozu z 4 motocyklistami. Jeden z nich zginął na miejscu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4769hm

Pod Gietrzwałdem (woj. warmińsko-mazurskie) oznakowany policyjny radiowóz zderzył się z czterema motocyklistami - jeden z nich zginął na miejscu, dwóch trafiło do szpitala - poinformowała rzeczniczka warmińsko-mazurskiej policji Izabela Niedźwiedzka-Pardela.

Niedźwiedzka-Pardela poinformowała, że oznakowany radiowóz zderzył się z czterema motocyklami na wysokości miejscowości Gietrzwałd na trasie krajowej nr 16.

- W wyniku zderzenia jeden z mężczyzn, który miał 41 lat i pochodził z Iławy, zmarł. Nie powiodła się kilkunastominutowa reanimacja. Dwaj kolejni motocykliści trafili do szpitala, czwartemu nic się nie stało - powiedziała policjantka.

d4769hm

Radiowóz, który uczestniczył w wypadku, był oznakowany, dwaj policjanci z Olsztynka jechali nim na interwencję. Niedźwiedzka-Pardela podała, że w obecności prokuratora sprawdzono trzeźwość policjantów (byli trzeźwi), dodatkowo zostali zawiezieni do szpitala na badania krwi na zawartość alkoholu.

Policja nie udziela jeszcze informacji na temat przyczyn wypadku. - Trudno na razie powiedzieć, jak do niego doszło - przyznała Niedźwiedzka-Pardela i podkreśliła, że na miejscu wraz z prokuratorem pracuje m.in. ekspert z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych.

Policjanci wyznaczyli objazdy miejsca wypadku, droga będzie zablokowana przez kilka godzin.

d4769hm

Podziel się opinią

Share

d4769hm

d4769hm