Trwa ładowanie...
d2bnc8k

Z taśmy montażowej zjechał pierwszy VW Golf Sportsvan

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Z taśmy montażowej zjechał pierwszy VW Golf Sportsvan
(zdjęcie producenta/Volkswagen)
d2bnc8k

Taśmę montażową zakładu Volkswagena w Wolfsburgu opuścił pierwszy Golf Sportsvan. Model w tym wariancie nadwozia trafi do salonów wiosną 2014 r.

Pierwszy egzemplarz to wersja Highline, w kolorze srebrnym Reflex z panoramicznym dachem i silnikiem 1,4 TSI (150 KM). - Nasz zakład produkuje Golfa od prawie 40 lat. Nowym Sportsvanem kontynuujemy tę historię. Udało nam się w bardzo krótkim czasie przebudować urządzenia produkcyjne aby dostosować je do wytwarzania tego samochodu - powiedział Jurgen Hildebrandt z Volkswagena.

Golf Sportsvan, obok klasycznego Golfa i Golfa Varianta jest trzecią wersją nadwozia uzupełniającą gamę modelu. Trzyosobową, dzieloną tylną kanapę można składać i przesuwać, do przodu i do tyłu, o 180 mm. W przypadku wykorzystania przestrzeni bagażowej do oparć przednich foteli i po dach, jej maksymalna pojemność wynosi ponad 1 500 l.

d2bnc8k

W momencie wprowadzenia na rynek pojazd będzie dostępny z sześcioma nowymi silnikami - czterema benzynowymi i dwoma wysokoprężnymi. Wszystkie motory wyposażane są seryjnie w system Start-Stop i spełniają normę emisji spalin Euro 6.

Źródło: Volkswagen

ll/moto.wp.pl

Prostowniki samochodowe na Allegro. Najwięcej ofert w jednym miejscu. Sprawdź!

d2bnc8k

Podziel się opinią

Share

d2bnc8k

d2bnc8k