Trwa ładowanie...
d1rrlsz
Z miłości wjechał między turystów na ul. Długiej w Gdańsku

Z miłości wjechał między turystów na ul. Długiej w Gdańsku

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1rrlsz

Do nietypowego i niebezpiecznego zdarzenia doszło w Gdańsku, na ul. Długiej. Kiedy spacerowały po tym deptaku setki turystów, nagle wjechał między nich samochód. Dopiero interwencja straży miejskiej przerwała sytuację.

Wszystko zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego, a straż miejska z Gdańska przygotowała film, na którym wyjaśnia całe zdarzenie. Zatłoczoną ul. Długą przechadzają się turyści, kiedy nagle między nich wjeżdża samochód i metr za metrem porusza się do przodu.

d1rrlsz

Strażnicy zatrzymali delikwenta. Z ich relacji dla Radia Gdańsk wynika, że był niegrzeczny i opryskliwy. Na pytanie co spowodowało, że zdecydował się na taki manewr, odparł, że spieszył się do swojej dziewczyny, która ma stoisko na jarmarku.

Strażnicy ukarali 30-letniego mieszkańca powiatu lęborskiego mandatem w wysokości 500 zł i nakazali mu opuścić Trakt Królewski. Wówczas zaczął się awanturować i tłumaczyć funkcjonariuszom, że kara jest zbyt wysoka i nieadekwatna do czynu. Wreszcie jednak przyjął mandat i zastosował się do poleceń.

Źródło: Radio Gdańsk

d1rrlsz

Podziel się opinią

Share

d1rrlsz

d1rrlsz