Trwa ładowanie...
d2qxx9o
Wypadek w Ujściu: ciężarówka ze złomem przewróciła się na chodnik

Wypadek w Ujściu: ciężarówka ze złomem przewróciła się na chodnik

Piesi, którzy szli chodnikiem przy ulicy Pilskiej w Ujściu mogą mówić o prawdziwym szczęściu. Tuż przy nich przewróciła się ciężarówka przewożąca złom. Ani pieszym, ani kierowcy nic się nie stało.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2qxx9o

Około godziny 11 przy przejściu dla pieszych w centrum Ujścia zgromadziła się grupka ok. 10 osób. Czekali aż przejedzie obok nich ciężarówka, która właśnie skręciła w ul. Pilską. To, co się potem stało, przypomina koszmarny sen. Kabina ciężarówki nagle zaczyna przechylać się w prawo, a za nią naczepa wypełniona złomem. Przerażeni przechodnie zaczynają uciekać. Ciężarówka kładzie się na chodniku. Z przyczepy wysypuje się złom.

d2qxx9o

Tę niewiarygodną scenę uwiecznił na filmie wideo mieszkaniec Piły Wojciech Wrzeszcz. Opublikowała je na swojej stronie internetowej telewizja asta24.pl.

- Oglądaliśmy to nagranie kilka razy, za każdym razem czułam ciarki na plecach. To cud, że nie doszło do tragedii. To aż niewiarygodne, że nikomu nic się nie stało - opowiada WP oficer prasowa pilskiej policji podkom. Żaneta Kowalska.

60-letni kierowca ciężarówki był trzeźwy, miał wszelkie wymagane dokumenty. Dlaczego prowadzona przez niego ciężarówka położyła się na chodniku?

- Policjanci ustalili, że przewożony ładunek był źle zabezpieczony. Przesunął się podczas wykonywanego manewru - informuje WP podkom. Kowalska. - Kierowca dostał mandat - dodała.

d2qxx9o

Podziel się opinią

Share
d2qxx9o
d2qxx9o